X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Спалах на Сонці 16 квітня 2012 року

Завантажити презентацію

Спалах на Сонці 16 квітня 2012 року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Спалах на Сонці 16 квітня 2012

Слайд 2

16 квітня 2012 на Сонці був зафіксований спалах класу M1; Одночасно з цим спалахом на східному боці нашої зірки з`явився гарний протуберанець. Ці фотографії передала на Землю сонячна космічна обсерваторія НАСА — SDO. (Фотографії SDO | GSFC | NASA).

Слайд 3

Слайд 4

Що таке протуберанець? Протуберанцем (от лат protubero — здуваюсь) називається густа конденсація речовини, відносно холодної у порівнянні з сонячною короною; Ця речовина піднімається та утримується над поверхнею Сонця магнітним полем. На фотографії: протуберанець на східному краю Сонця 16 квітня 2012:

Слайд 5

Слайд 6

Фотографія сонячної космічної обсерваторії НАСА — SDO. Після «смерті» російського апарату Коронас-Фотон, саме SDO є «очимами», якими людство бачить Сонце. Орбіта апарату SDO знаходиться на відстані 33 000 кілометрів від ЗемлІ:

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Поява протуберанців часто пов`язана з спалахами на Сонці — вибуховим процесом виділення енергії в атмосфері нашої Зорі . Тривалість сонячних спалахів зазвичай не перевищує кількох хвилин, а кількість енергії,що вивільнюється за цей час, може досягати мільярди мегатонн в тротиловому еквіваленті! На фотографії: протуберанець на східному краі Сонця 16 квітня 2012.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

А так наше Сонце виглядало 17 квітня 2012 року:

Слайд 13

За матеріалами сайту: "Наука и техника" Вспышка на солнце 16 апреля 2012 - "mobilochko.ru« Далі буде…

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Астрономія