X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Архітектура і кульптура"

Завантажити презентацію

"Архітектура і кульптура"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектура і скульптура

Слайд 2

Архітектура Чарлз Камеро н— шотландський архітектор, представник класицизму Російської імперії кінця 18 ст. Надзвичайні роботи залишив Камерон в оздобленні інтер'єрів. Найбільш збереженими серед існуючих залишилися інтер'єри Агатових кімнат.

Слайд 3

Камеронова галерея південний фасад. Зелена їдальня в Катерининському палаці Царського Села.

Слайд 4

Собор в місті Софія на 21 століття. Палац Кирила Розумовського, Батурин

Слайд 5

Беретті Вікентій Іванович — російський та український архітектор іта-лійського походження. Більшість робіт В. І. Беретті виконані у стилі класицизму. Меморіальна дошка В. Беретті на фасаді Червоного корпусу КНУ

Слайд 6

Астрономічна обсерваторія КНУ Червоний корпус КНУ

Слайд 7

Київський інститут шляхетних дівчат Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна

Слайд 8

Франс Карлович Боффо - італійський архітектор, який будував на півдні України, переважно в Одесі. В 1823 р. за його проектом в місті Таганрог побудовані уславлені Кам'яні сходи , що з'єднували вул. Грецьку з набережню.

Слайд 9

Воронцовський палац (Одеса) Одеська кірха

Слайд 10

Потьомкінські сходи Одеський художній музей

Слайд 11

Скульптура Леонід Володимирович Позен — український скульптор-передвижник. Виконав численні скульптурні групи і статуетки на теми з життя та історії українського народу («Кобзар», 1883 р.; «Переселенці», 1884 р.; «Жебрак», 1886 р.; «Запорожець у розвідці», 1887 р.; «Скіф», 1889 р.; «Оранка на Україні», 1897 р. та інші). Створив погруддя Г. Г. Мясоєдова (1890 р.), Ф. Г. Стравинського (1897 р.), М. О. Ярошенка (1898 р., 1899 р.) та ін.

Слайд 12

Пам'ятник Івану Котляревському.  — перший в історії пам'ятник українському письменнику, поету, драматургу і громадському діячеві. Встановлений: 20 серпня (12 вересня)1903 Полтава

Слайд 13

Пам'ятник Миколі Гоголю — пам'ятник на честь письменника Миколи Васильовича Гоголя (1809-1852) у Полтаві. Пам'ятник встановлено у березні1934 року на перехресті вулиць Леніна і Гоголя.

Слайд 14

Іван Петрович Мартос —український скульптор-монументаліст Для його надгробних пам'ятників раннього періоду  характерні строга архітектоніка композиції, тонке моделювання форм, майстерне поєднання високого і низького рельєфу. У подальшому Мартос відходить від барельєфного принципу композиції.

Слайд 15

Пам'ятник Кузьмі Мініну та Дмитру Пожарському в Москві 1804-1818 рр Пам'ятник герцогу де Рішельє в місті Одесі.

Слайд 16

Пам'ятник Ломоносову відкритий в Архангельську в 1832 році. Надгробок М.П. Собакиной, 1782

Слайд 17

Надгробок С.С. Волконской, 1782 Надгробие Е.С. Куракиной, 1792

Слайд 18

Дякую за увагу! Полошко Анастасія 11-В

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура