X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Riding with the King"

Завантажити презентацію

"Riding with the King"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Riding with the King Підготували учениці 11-А класу Стрільник Юлія та Христевич Ілона

Слайд 2

Riding with the King

Слайд 3

Riding with the King Riding with the King - блюзовий альбом Еріка Клептона і Бі Бі Кінга, виданий в 2000 році. Отримав премію Греммі в номінації «Кращий традиційний блюзовий альбом» і став двічі мульти-платиновим. Крім того, альбом включає п'ять старих пісень Кінга 50-х - 60-х років: «Ten Long Years», «Three O'Clock Blues», «Help the Poor», «Days of Old» і «When My Heart Beats Like a Hammer », а також пісню Великого Білла Брунзі« Key to the Highway », яку Клептон вже записував на початку 70-х у складі групи Derek and the Dominos. Головна пісня «Riding with the King» вперше була записана Джоном Хайатом в однойменному студійному альбомі 1983 року.

Слайд 4

Riding with the King Потужний блюз-рокововий рифф Клептона, що відкриває альбом, і задає йому настрій; незабаром підключається знаменита "Люсіль" Кінга і решта інструментів (бас, клавішні та ударні). Спільний вступ голосів обох гігантів блюзу, тільки підтверджує "свіжість" музикантів і їх готовність до роботи. Соло Бі Бі Кінга яке фактично грається протягом всієї пісні, вигадливо сплітається з "соло - риффом", виведеним Еріком Клептоном...

Слайд 5

Переклад твору Мені снилося, у мене була хороша робота, і я отримав добре оплачувану Я підірвав все це на Penny Arcade Сто доларів на Амур ляльки Ні, досить, курча не змусить мене повзати І я балансував шлях у землю обітовану Кожна жінка, дитина і чоловік Отримайте ваш caddilac і величезну кіаблучку Хіба ви не знаєте, що ви їдете з королем? Він з місією милосердя, до нового fronteir Він збирається взяти нас , все Outta 'тут До цього особняка, на пагорбі Де ви можете отримати свої таблетки по рецепту І я балансував шлях у землю обітовану Всі хлопайте в долоні А я бруду не люблю так, що він співає? Хіба ви не знаєте, що ви їдете з королем? Ви їдете з королем Хіба ви не знаєте, що ви їдете з королем? Смокінг і яскравим зеленим горить п'ять Ви можете бачити це в його особі, блюз живий Сьогодні ввечері все стає, їхні крила ангела Хіба ви не знаєте, що ви їдете з королем? Я вийшов з Міссісіпі, коли мені було десять років З костюмі скоротити гострий, як бритва і серце із золота У мене була гітара висить тільки про талії високої І я не збираюся грати в цю річ до того дня, коли я помру Хіба ви не знаєте, що ви їдете з королем? Хіба ви не знаєте, що ви їдете з королем? (Ви їдете зі мною, малюк) (Ви отримали хороші руки) (Так, ви їдете з королем) (Я хотів сказати BB King, але ви знаєте, хто король)

Слайд 6

Виконавці Вперше Кінг і Клептон виступили в 1967 році в кафе «Au Go Go» в Нью-Йорку. Тоді Еріку було 22 роки і він був учасником супер-гурту «Cream». Проте, музиканти, будучи друзями вже не один десяток років, записали пісню «Rock Me Baby» разом тільки в 1997 році, це була пісня, що вийшла на альбомі Кінга «Дикі двійки». Тоді ж Клептон сказав, що хоче зробити з Бі Бі Кінгом спільний альбом. Запис завершилася в 2000 році, тоді Клептону було 55 років, Кінгу - 74.

Слайд 7

Належить до напряму… Блюз (англ. blues — скор. від blue devils — меланхолія, нудьга) — жанр вокального та інструментального музичного мистецтва, що належить головним чином до джазу. Характерною особливістю блюзу є використання блюзового ладу, що включає в себе так звані «блюзові ноти». Часто музика будується за структурою «питання — відповідь», виражена як у ліричному наповненні композиції, так і в музичному, часто побудованому на діалозі інструментів між собою. Блюз є імпровізаційною формою музичного жанру, де в композиціях часто використовують тільки основний опорний «каркас», який обіграють сольні інструменти. Споконвічна блюзова тематика будується на чуттєвій соціальній складовій життя афроамериканського населення, його труднощах і перешкодах, що виникають на шляху кожної чорношкірої людини.

Слайд 8

Які почуття та настрої викликає… Блюз-це стан душі, особливе налаштування, яке включає в себе філософське бачення світу і неабияку долю оптимізму. Коли ми слухаємо даний твір, то заспокоюємось, оптимістично налаштовуємось, виникає відчуття того, що все обов'язково буде добре. Ми починаємо вірити в свої сили і в те, що ми обов'язково досягнемо поставлених цілей.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Англійська мова