X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
презентація англ мова

Завантажити презентацію

презентація англ мова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРОЄКТ: Гіподинамія Ворог Сучасної Людини

Слайд 2

Гіподинамі я (від hypo — під, dynamis — сила) — порушення функцій організму (опорно-рухового апарату, кровообігу, дихання, травлення), яке сталося через обмеження рухової активності, зниження сили скорочення м'язів. Є синдромом деяких хвороб. Часто виникає саме через розвиток хвороби, яка призводить до гіподинамії. Поширеність гіподинамії зростає у зв'язку зі збільшенням обсягів офісної роботи та зменшенням рухової активності.

Слайд 3

Причини гіподинамії Основна причина гіподинамії в людей у сучасному світі очевидна. Досягнення технічного прогресу роблять більш комфортним життя людини, однак мало хто замислюється, що зниження фізичної активності, наприклад, при використанні особистого автомобіля, негативно позначається на здоров'ї. Крім того, гіподинамія незмінний супутник людей так званих сидячих професій (програмісти, менеджери і т. д.). Не обходить стороною ця проблема й дітей, особливо шкільного віку, які після занять (під час яких вони також сидять) воліють провести вільний час у будинку за комп'ютером, а не на вулиці. Звичайно, існують причини, через які людина вимушено обмежена в русі, наприклад, при важких захворюваннях або в результаті травм. Але й у таких випадках пацієнтам необхідний рух. Не даремно ще прадавні цілителі говорили: «Рух – це життя».

Слайд 4

Прояви гіподинамії Гіподинамія — це стан, який супроводжується величезною кількістю симптомів, більшість із яких — це і є наслідок недостатньої фізичної активності. Можна виділити наступні основні ознаки: млявість, сонливість; поганий настрій, дратівливість; загальне нездужання, утома; зниження апетиту; порушення сну, зниження працездатності. Подібні ознаки періодично може відчувати практично кожна людина, але мало хто зв'язує їх з гіподинамією. Тому з появою таких ознак слід задуматися, чи досить часу ви приділяєте фізичним тренуванням.

Слайд 5

Наслідки гіподинамії Тривале зниження фізичної активності приводить до атрофічних змін у м'язах, кістковій тканині, порушується обмін речовин, знижується синтез білка. Гіподинамія вкрай несприятливо позначається на роботі головного мозку, виникають головні болі, безсоння, люди стають емоційно неврівноваженими. Ще одна з ознак гіподинамії — підвищення апетиту, у результаті чого збільшується кількість споживаної їжі. Знижена фізична активність і надмірне харчування можуть досить швидко привести до розвитку ожиріння, що сприяє виникненню порушень жирового обміну й атеросклерозу. Відомо, що наявність атеросклерозу значно підвищує ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Цьому сприяє й підвищення ламкості кровоносних судин, що також є наслідком порушення обміну речовин. Чимала увага повинна приділятися фізичній активності в дітей, особливо шкільного віку. При тривалому сидінні за партою відбувається застій крові в судинах нижніх кінцівок, що приводить до збідніння кровопостачання інших органів, у тому числі й головного мозку У результаті погіршуються розумові процеси, пам'ять і концентрація уваги. Крім того, у малорухомих дітей слабка м'язова система. Через слабість м'язів спини в них формуються порушення постави. Як ми бачимо, наслідки гіподинамії можуть виражатися в усьому.

Слайд 6

КІНЕЦЬ ПРОЄКТУ ПРОЄКТ ПІДГОТУВАВ УЧЕНЬ 8-ГО КЛАСУ Гавдан Юрій

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Англійська мова