X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РІВНЯННЯ ІЗ ДВОМА ЗМІННИМИ ТА ЙОГО РОЗВ’ЯЗОК

Завантажити презентацію

РІВНЯННЯ ІЗ ДВОМА ЗМІННИМИ ТА ЙОГО РОЗВ’ЯЗОК

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РІВНЯННЯ ІЗ ДВОМА ЗМІННИМИ ТА ЙОГО РОЗВ’ЯЗОК

Слайд 2

Виконання усних вправ

Слайд 3

Учнівський конспект

Слайд 4

Слайд 5

Виконання усних вправ

Слайд 6

Виконання письмових вправ 1. Пари значень x та y внесено в таблицю. Які з них є розв’язками рівняння x –5 –4 –3 –1 0 3 4 5 y 0 3 4 1 –5 4 –3 0

Слайд 7

2. Виразіть із рівняння змінну y через змінну x. Використовуючи утворену формулу, знайдіть три будь-які розв’язки рівняння:

Слайд 8

3. Які з точок належать графіку рівняння 4. Доведіть, що рівняння: не має розв’язків; має тільки один розв’язок. Додатково. Серед розв’язків рівняння знайдіть таку пару, яка б складалась із двох однакових чисел.

Слайд 9

Домашнє завдання № 1. Вивчіть зміст основних понять та складіть алгоритми: а) «Як перевірити, чи є пара (x; y) розв’язком рівняння з двома змінними»; б) «Як знайти розв’язки рівняння з двома змінними». № 2. Виразивши змінну y через x, знайдіть три будь-які розв’язки рівняння:

Слайд 10

№ 3. Які з точок належать графіку рівняння

Слайд 11

№ 4. На рисунку побудовані графіки рівнянь Для кожного з рівнянь знайдіть за його графіком декілька розв’язків. Використовуючи рисунок, укажіть таку пару чисел, яка є розв’язком як першого, так і другого рівняння, перевірте відповідь обчисленням.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра