X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ППЗ дял учнів з математики для побудови графіків функцій

Завантажити презентацію

ППЗ дял учнів з математики для побудови графіків функцій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ППЗ з математики для побудови графіків функцій

Слайд 2

графіки

Слайд 3

У програму вбудовано потужний інтерпретатор математичних функцій. Креслення, створені за допомогою програми, мають високу роздільну здатність, можливе використання точної метричної шкали. Роздруковані графіки будуть корисними для занять з математики та інших точних дисциплін. У KmPlot передбачено креслення декількох функцій одночасно та поєднання функцій для створення нових графіків. Можна будувати параметричні функції. Змінити значення параметра можна пересуванням повзунка, — програма інтерактивно змінюватиме графік побудованої функції. Можливість побудувати графіки, задані як: явна функція у Декартовій системі координат; параметрична функція; функція у полярній системі координат; функція, задана неявно; функція, задана диференціальним рівнянням  робить цю програму досить цінною для практичного використання на уроках математики. А україномовний інтерфес та простий синтаксис - створює позитивне ставлення до авторів. Потрібен Linux               

Слайд 4

графіки

Слайд 5

графіки

Слайд 6

 Необмежені можливості для дослідження найрізноманітніших процесів пропонує http://www.wolframalpha.com

Слайд 7

Задачі...Інтерактивні 3D моделі-ілюстраціі...Варіанти розвязання...Саме в такому вигляді можна побачити у лабораторії 3dg  завдання для самосійних робіт з геометрії. Робота над задачами проводиться у мультимедійному класі, використання матеріалів - у режимі онлайн.

Слайд 8

Microsoft Mathematics 4.0 являє собою графічний калькулятор, що будує двовимірні та тривимірні графіки, забезпечує покрокове розв'язання рівнянь, надає доступ до корисних інструментів, призначених для розв'язання математичних задач і задач з інших предметів. Microsoft Mathematics 4.0 включає великий набір інструментів, засобів та інструкцій, створених з метою надання допомоги учням та студентам у процесі розв'язання математичних та наукових завдань. Використовуючи дану програму, учні мають нагоду навчитися розв'язувати рівняння крок за кроком, отримати кращі уявлення про основи алгебри, тригонометрії, математичних обчислень, фізики та хімії.

Слайд 9

Sage (анг. мудрець) — система комп'ютерної алгебри, яка покриває багато областей математики, включаючи алгебру, комбінаторику, обчислювальну математику і матаналіз.

Слайд 10

графіки

Слайд 11

графіки

Слайд 12

графіки

Слайд 13

графіки

Слайд 14

графіки

Слайд 15

графіки

Слайд 16

Програма призначена для побудови графіків різної складності на екрані монітора і для знаходження необхідних точок при побудові графіків на папері від руки. Також існує функція обчислення значень визначених інтегралів. Можливе збереження побудованих графіків у файл.

Слайд 17

Недолік один, але дуже істотний. GraphAnder підтримує невелику кількість функцій, графіки яких можна побудувати. Все обмежується лише функціями шкільного курсу.

Слайд 18

моделюючі програми, які дозволяють будувати геометричні моделі досліджуваних об’єктів, маніпулювати ними (тобто інтерактивно змінювати їх параметри), спостерігати за динамікою змін параметрів цих моделей. Такі пакети прийнято називати пакетами динамічної геометрії. Вони є представниками електронних програмних педагогічних засобів

Слайд 19

Програма "Графіки" призначена для побудови графіків різних фун-кцій і можливістю виведення їх на друк.

Слайд 20

графіки

Слайд 21

графіки

Слайд 22

графіки

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра