X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одночлен/ Стандартний вигляд одночлена

Завантажити презентацію

Одночлен/ Стандартний вигляд одночлена

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОДНОЧЛЕН. СТАНДАРТНИЙ ВИГЛЯД ОДНОЧЛЕНА Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Слайд 3

Виконання письмових вправ 1. Звести одночлен до стандартного вигляду, вкажіть його коефіцієнт та степінь:

Слайд 4

2. Складіть усі можливі одночлени стандартного вигляду з коефіцієнтом 5, що містять дві змінні х та у так, щоб степінь кожного одночлена дорівнював: 1) трьом; 2) чотирьом.

Слайд 5

3. Знайдіть значення одночлена:

Слайд 6

4. Чому дорівнює об’єм прямокутного паралелепіпеда, ширина якого а см, довжина у 2 рази більша за ширину, а висота у 2 рази більша від довжини? Складіть і запишіть вираз до цієї задачі. Як ви назвете здобутий вираз? Обчисліть його значення при (м).

Слайд 7

5. Обчисліть значення виразу:

Слайд 8

Домашнє завдання № 1. Зведіть одночлен до стандартного вигляду, вкажіть його коефіцієнт та степінь:

Слайд 9

№ 2. Знайдіть значення одночлена:

Слайд 10

№ 3. Випереджальне домашнє завдання. Знайдіть у підручнику приклад на множення одночленів та піднесення одночлена до степеня. Прочитайте та знайдіть (виділить) знайомі та незнайомі поняття, властивості, алгоритми. Які саме властивості дій над числами є основою розв’язання прикладів (випишіть їх назву).

Слайд 11

  Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2011 Джерела: 1. Бабенко С. П. Уроки алгебри. 7 клас. Х: Видавнича група «Основа». 2007. — 288 с.  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра