X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МНОЖЕННЯ ДВОХ МНОГОЧЛЕНІВ

Завантажити презентацію

МНОЖЕННЯ ДВОХ МНОГОЧЛЕНІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МНОЖЕННЯ ДВОХ МНОГОЧЛЕНІВ

Слайд 2

Актуалізація опорних знань 1. Що таке многочлен? 2. У чому полягає зведення многочленів до стандартного вигляду? 3. Які тотожні перетворення многочленів вам відомі? 4. Чому дорівнює добуток одночлена на многочлен? Яка властивість арифметичних дій при цьому використовується? 5. Чи будь-який добуток одночлена на многочлен можна перетворити у многочлен стандартного вигляду?

Слайд 3

Конспект 11 Множення двох многочленів У словесній формі Щоб помножити многочлен на многочлен, требакожний член першого многочлена помножити на кожний член другого многочлена й утворені добутки додати. У вигляді тотожності Приклади: 1) 2) Зауваження: 1) у результаті множення двох многочленів утворюється многочлен; 2) многочлен — добуток, зводимо до стандартного вигляду(якщо це можливо)

Слайд 4

Виконання письмових вправ 1. Виконайте множення:

Слайд 5

2. Спростіть вираз:

Слайд 6

3. Запишіть у вигляді многочлена вираз:

Слайд 7

4. Подайте у вигляді многочлена вираз:

Слайд 8

5. Розкрийте дужки:

Слайд 9

6*. Подайте у вигляді многочлена:

Слайд 10

Домашнє завдання № 1. Перетворіть у многочлен вираз:

Слайд 11

№ 2 Випереджальне. 1) Повторіть означення степеня числа з натуральним показником (за підручником або конспектом). 2) Використовуючи повторене означення, подайте у вигляді добутку вирази: Чи можна перетворити ці добутки у многочлен стандартного вигляду? Чому? Як?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра