X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Конус

Завантажити презентацію

Конус

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Історія вивчення геометричного тіла конус”

Слайд 2

Конус – тіло, отримане обертанням прямокутного трикутника навколо прямої, яка являється нерухомим катетом. Це є одна з фігур обертання

Слайд 3

Перші свідчення про властивості геометричних тіл люди знайшли, спостерігаючи за навколишнім світом в результаті практичної діяльності. З часом вчені помітили, що деякі властивості геометричних тіл можна вивести з інших властивостей шляхом міркування. Так з'являлися теореми та доведення.

Слайд 4

“Будова конуса”

Слайд 5

S - вершина конуса, коло з центром О – основа конуса. відрізок SA=L – твірна. відрізок OA=R – радіус основи. відрізок BC=2R – діаметр основи. SO=Н – висота конуса. Кут SBO – кут нахилу твірної до площини основи.

Слайд 6

Об'єм і Площа конуса SБ.П=1/2 PоснL=пRL R-Радіус L-довжина твірної Sосн=пR Sп.п=SБ.П + Sосн V=1/3 Sоснh=1/3 пR h

Слайд 7

Слайд 8

Осьовий переріз конуса площиною, яка є рівнобедреним трикутником АSB

Слайд 9

Переріз конуса площиною, подібною і паралельною до основи

Слайд 10

Конус серед нас

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

На дні моєму лежить круг – Для мене завжди вірний друг. В мені найвища точка є, Її відрізок дістає. Якась пряма в мені гуляє, Вершину з кругом сполучає. Весь я такий величний Розріжеш навпіл – симетричний. Свої я форми дуже любою, Як є можливість – приголублю. Я ніби вежа всіх часів – Дістати неба захотів. І так прошу, і так стараюсь, Над іншими не задираюсь. Я стрімко до мети іду, В науці шлях свій віднайду. Люблю в книжках весь час гуляти, Щоб вміли діти нас вивчати. В житті я часто зустрічаюсь На очі зразу попадаюсь. Для декого прикраса, для інших – капелюх А як солодкий – не виймеш мене з рук. Любіть мене, вас прошу, В житті вам допоможу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра