X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО-2013 Іноземні мови

Завантажити презентацію

ЗНО-2013 Іноземні мови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Зміст тесту визначається на основі Програми зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови (затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, додатки №3 і 3.1, 3.2, 3.3, та 3.4 до наказу №791 від 14.07.11 р.)

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ОСНОВНИХ СКЛАДОВИХ ТЕСТУ Частина I. Читання Мета: виявити рівень сформованості вмінь учнів читати і розуміти автентичні тексти самостійно, у визначений проміжок часу. Форми завдань: з вибором правильної відповіді; на становлення відповідності; на заповнення пропусків у тексті; Типи текстів: - Статті з періодичних видань; листи (особисті, ділові тощо); оголошення, реклама; розклади (уроків, руху поїздів тощо); меню, кулінарні рецепти; особисті нотатки, повідомлення; програми (телевізійні, радіо тощо); уривки художніх творів. Частина II. Використання мови Мета: визначити рівень володіння лексичним та граматичним матеріалом, що дасть можливість учням вільно спілкуватись. Форми завдань: із вибором однієї правильної відповіді; заповнення пропусків у тексті. Забезпечення Автентичні невеликі за обсягом тексти. Завдання завжди пов’язані із ситуаціями спілкування згідно з чинними навчальними програмами.

Слайд 6

Частина III. Писемне мовлення. Мета: визначити рівень сформованості в учнів навичок та вмінь, необхідних для вирішення на письмі комунікативних завдань, що пов'язані із повсякденним життям. Форма завдання: ця складова частина тесту передбачає створення власного письмового висловлення відповідно до запропонованої комунікативної ситуації на основі конкретної ситуації і направляючих вказівок: письмових підказок (повідомлень, листів, оголошень, реклами тощо)

Слайд 7

Тести з англійської, німецької та іспанської мов містять у собі завдання чотирьох форм

Слайд 8

СХЕМИ ОЦІНЮВАННЯ (англійська, німецька та іспанська мови)

Слайд 9