X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Подвиги ГЕРАКЛА

Завантажити презентацію

Подвиги ГЕРАКЛА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найулюбленіший еллінський герой, син Зевса та земної жінки Алкмени. Вихователем Геракла був мудрий кентавр Хірон.

Слайд 2

Геракл, або Геркулес, як його називали римляни, походив зі славетного роду Персея. Він є найвеличнішим героєм грецьких міфів. Геракл являє собою зразок людини, наділеної великою фізичною силою, нездоланною хоробрістю та величезною силою волі.

Слайд 3

Геракл народився на кілька хвилин пізніше Еврісфея, а тому був змушений йому коритися багато років. Коли Гераклу було тільки 8 місяців, мстива Гера наслала до нього у колиску двох змій, щоб його умертвити. Хлопчик вперше виявив своє божественне походження, задушивши змій руками.

Слайд 4

Цей хижак мешкав у горах коло Немеї, вбиваючи тварин і людей, наводячи жах на всю округу. Він мав дуже міцну шкуру, тому не боявся ні стріл, ні каменів,ні будь-якої іншої зброї. Гераклові довелося його душити голіруч. Зі шкури лева герой зробив собі плаща, який захищав його краще за панцир.

Слайд 5

Це була чорна блискуча почвара, яка мала зміїний тулуб і 9 голів, а 8 з них були смертними, а одна безсмертна. Геракл зі своїм небожем Іолаєм знайшли її у болотах Лерни. Допомагав гідрі рак Каркін.

Слайд 6

Сузір”я РАКА Замість збитої голови у гідри виростали дві нові. Герой попросив Іолая припікати свіжі рани палаючим смолоскипом. Голови у змії більше не виростали. Рак вчепився Гераклу за ногу, але герой закинув його а