X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Огляд дитячої літератури ХХ-ХХІ століття

Завантажити презентацію

Огляд дитячої літератури ХХ-ХХІ століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Огляд дитячої літератури ХХ-ХХІ століття Найвідоміші письменники та найпопулярніші твори для дітей

Слайд 2

Джон Рональд Руел Толкін Дата народження: 3 січня 1892 Місце народження: Блумфонте Дата смерті: 2 вересня 1973 Місце смерті: Борнмут, Дорсет, Англія, Велика Британія Рід діяльності: філолог-медієвіст, письменник Напрямок: епос, поезія, дитяча література Премії: Доктор літератури (Університетський коледж Дублінського університету, 1954), Доктор літератури (Оксфордський університет, 1972) The Tolkien Estate

Слайд 3

“Володар перснів” «Володар перснів» (англ. The Lord of the Rings)  — епічний роман у жанрі «фентезі», написаний англійським академіком та філологом Дж.Р.Р.Толкіном. Історія починається як продовження до попередньої роботи Толкіна, Гобіт, але розвинулась у набагато більшу історію. Її було написано поетапно між 1937 та 1949, істотну частину — протягом Другої світової війни. Незважаючи на те, що цей роман планувався до видання одним томом, його було надруковано в трьох томах в 1954—1955 рр, і саме в такому вигляді він відомий досі. Відтоді книга неодноразово передруковувалася й перекладалася багатьма мовами, що зробило її одним з найвідоміших та найвпливовіших літературних творів 20-го століття. Назви трьох томів: «Братство Персня» «Дві вежі» «Повернення короля»

Слайд 4

Мілн Алан Александр Alan Alexander Milne, 18 січня 1882 – 31 січня 1956 - англійський дитячий письменник, творець Вінні-Пуха. Книгу про пригоди ведмедика Вінні Мілн написав в 1926 році. Джерелом натхнення для нього був син на ім'я Крістофер Робін. Коли Крістофер Робін виріс, Мілн не став продовжувати писати для дітей.

Слайд 5

Іншу відому казку «Колись давно» (Once Upon a Time) Мілн написав ще до народження сина для своєї дружини. Мілн пройшов Першу світову війну і присвятив кілька книг антивоєнній тематиці. Після смерті Мілна його дружина продала авторські права на Вінні-Пуха американській компанії Волта Діснея.

Слайд 6

Клайв Стейплз Льюїс Дата народження: 29 листопада 1898 Місце народження: Белфаст (Велика Британія) Дата смерті: 22 листопада 1963 Місце смерті: Оксфорд Жанр: Фентезі, христианська апологетика Magnum opus: «Хроніки Нарнії».