X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Микола Васильович Гоголь «Тарас Бульба». Гоголь і Україна

Завантажити презентацію

Микола Васильович Гоголь «Тарас Бульба». Гоголь і Україна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Микола Васильович Гоголь «Тарас Бульба». Гоголь і Україна Учасники проекту: колектив учнів 7 класу КЗШ№100 Керівник: вчитель зарубіжної літератури Пихторєва Ю.В.

Слайд 2

Актуальність проекту. Проект досліджує життєвий та творчий шлях М.В.Гоголя, показує його зв’язок з Україною. Знайомить учнів з історією козацької доби, показує героїзм українців у боротьбі за свою свободу та незалежність. Виховує почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, народу, України. Проект «Микола Васильович Гоголь. «Тарас Бульба». Гоголь і Україна» стане в нагоді учням і вчителям під час вивчення життя і творчості письменника. Присвячено 200-річчю з дня народження М.В.Гоголя.

Слайд 3

Дослідити життєвий та творчий шлях М.В.Гоголя; показати його зв’язок з Україною, вплив української культури та фольклору на творчість письменника; розкрити історію створення повісті «Тарас Бульба»; охарактеризувати головних героїв твору; ознайомитися з побутом та звичаями запорожців; порівняти художній матеріал з історичними фактами; показати героїзм українців у боротьбі за свою свободу. Доповнити знання учнів з життя М.В.Гоголя; зацікавити творчістю письменника; показати, який вплив мала українська культура на його творчість; поглибити знання учнів з історії українського народу; створити умови для самовираження учнів у різних видах діяльності; розвивати пізнавальну активність та творчий інтерес дітей; виховувати любов до історії рідного краю шляхом дослідницьких, творчих та пошукових завдань; сприяти формування патріотичної позиції школярів; спонукати до саморозвитку інтелектуальних, творчих, моральних якостей; стимулювати прагнення до самоосвіти та пошукової діяльності. Завдання: Мета:

Слайд 4

Колектив учнів 7 класу КЗШ№100 Вчитель зарубіжної літератури Пихторєва Ю.В. Партнер: Учасники проекту:

Слайд 5

АЛГОРИТМ ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ

Слайд 6

НАПРЯМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «Микола Гоголь. «Тарас Бульба». Гоголь і Україна» Гоголь і Україна. Вплив української культури та фольклору на творчість письменника Життєвий та творчий шлях М.В.Гоголя Історична основа повісті «Тарас Бульба» Висвітлення теми запорозького козацтва у мистецтві Героїчні сторінки життя запорожців Козацька доба в Україні