X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Міґель де Сервантес"

Завантажити презентацію

"Міґель де Сервантес"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міґе ль де Серва нтес

Слайд 2

Міґе ль де Серва нтес Сааве дра (29 вересня 1547 — †23 квітня 1616) — іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури («Галатея», «Дон Кіхот», «Мандри Персилеса і Сигизмунди»). Повсюдно відомий, передусім, написанням твору "Дон Кіхот", який багато критиків називають першим сучасним романом та одним із найкращих творів світу.

Слайд 3

Дитинство і юність. Вважається, що Міґель де Сервантес Сааведра народився в місті Алькала-де-Енарес. Припускається, що він народився 29 вересня, у день Архангела Михаїла, і за традицією отримав ім'я святого. Міґель де Сервантес був хрещений у місті Алькала-де-Енарес, у парафіяльній церкві святої Марії. Його батька звали Родріґо де Сервантес, за походженням із Кордови, він працював хірургом. Його мати звали Леонор де Кортінас, про яку відомо мало. У Сервантеса були брати Андрес, Родріґо і Хуан, сестри Андреа, Луїса і Маґдалена.

Слайд 4

Слід звернути увагу, що прізвище "Сааведра" не з'являється в жодному ранньому документі Сервантеса. Це прізвище не використовується і його братами й сестрами. Від народження Сервантес мав би носити ім'я "Міґель де Сервантес Кортінас". Він почав використовувати прізвище "Сааведра" лише після того, як повернувся з алжирського полону, можливо для того, щоб відрізнятися Міґеля де Сервантеса де Кортінас, якого вигнали з королівського двору.

Слайд 5

У 1551 році Родріґо де Сервантес зі своєю сім'єю переїхав до Вальядоліда. Через борги він був ув'язнений на декілька місяців. У 1556 році він направився до Кордови, щоб отримати спадок Хуана де Сервантеса, дідуся майбутнього письменника, а також щоб втекти від кредиторів.