X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Літературні течії"

Завантажити презентацію

"Літературні течії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Літературні течії Алєксєєнко Вероніка, 10-Б клас

Слайд 2

Слайд 3

Основні літературні напрями:

Слайд 4

Бароко. Визначальні риси:  Українське бароко розвивалося в проповідях І. Галятовського, А. Радивиловського, в поезії Л. Барановича, І. Величковського, Г. Сковороди та інших.

Слайд 5

  Класицизм. Визначальні риси:  Представники українського класицизму — І. Котляревський, Г. Квітка-Основ'яненко, П. Гулак-Артемовський, П, Білецький-Носенко. 

Слайд 6

Сентименталізм. Визначальні риси В Україні сентименталізм найяскравіше проявився у творчості І. Котляревського («Наталка-Полтавка») та Г. Квітки-Основ'яненка («Маруся», «Сердешна Оксана», «Козир-дівка», «Щира любов»

Слайд 7

 Романтизм. Визначальні риси: Виникнення в Україні пов'язане з публікацією в 1828 p. творів П. Гулака-Артемовського «Твардовський» і «Рибалка», «Малоросійських пісень» М. Максимовича в 1827р. У Харкові діяли Л. Боровиковський, А. Метлинський, М. Костомаров; у Львові — М. Шашкевич, І. Вагилевич, Я. Головацький («Руська трійця»), М. Устиянович; у Києві —М. Костомаров, Т. Шевченко, П. Куліш. 

Слайд 8

  Реалізм.Визначальні риси: Серед українських реалістів — Марко Вовчок, І. Нечуй-Левицький, Панас Мирний, І. Франко. 

Слайд 9

 Модернізм. Визначальні р