X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Єсенін Сергій Олександрович"

Завантажити презентацію

"Єсенін Сергій Олександрович"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Єсенін Сергій Олександрович 21 вересня (3 жовтня) 1895 — †28 грудня 1925)

Слайд 2

Сергій Олександрович Єсенін, самобутній російський поет, народився 3 жовтня 1895 року в селі Константинові Рязанської губернії.

Слайд 3

Не все спокійно було в сім'ї Єсеніним, так як батько Сергія, Олександр Микитович Єсенін, зігравши весілля з молодою дружиною Тетяною Федорівною Титової, негайно повернувся до Москви, де ослужіл прикажчиком у купця, а дружину залишив у будинку свекрухи.

Слайд 4

Коли Сергій народився, батько навіть не приїхав подивитися ні на новонародженого, ні на свою дружину. До того ж Олександр Микитович вважав за краще висилати платню матері, а не дружині.

Слайд 5

Можливо, саме це послужило пусковим моментом конфлікту, і в результаті сварки, мати і батько Сергія довгий час жили роздільно. Коли хлопчикові виповнилося три роки, Тетяна пішла з сім'ї Єсеніним і оселилася у свого батька, який став першим вихователем і провідником у життя Сергія Єсеніна.

Слайд 6

В школі написав чимало віршів, які надсилав у московські та петроградські журнали. Потім і сам приїхав до Москви, де відвідував заняття літературно-музичного гуртка ім. Івана Сурикова, який об'єднував поетів — вихідців з народу.

Слайд 7

Хоча Москва була охоплена революційним рухом, молодий поет не захоплювався робітничим життям і не поклав його в основу своєї творчості. Він тягнувся до зображання патріархального минулого Русі, зокрема села.