X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Арабська народна казка “ Сіндбад - Мореплавець”

Завантажити презентацію

Арабська народна казка “ Сіндбад - Мореплавець”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Арабська народна казка “ Сіндбад - Мореплавець”

Слайд 2

Типи народних казок чарівна побутова про тварин авантюрна 1.Відбуваються дива, фантастичні пригоди. 2.Герої проходять через незвичайні випробування. 3.Є чарівні персонажі та предмети. 1.Зображаються кумедні життєві ситуації. 2.Героями є селяни, ремісники, солдати, пани. 3.Життєві конфлікти мають казкову розв’язку. 1.Дійові особи – тварини. 2.Тварини наділені людськими якостями. 3.Конфлікти відображають життєві стосунки людей. 1.Розповідаєть-ся про пригоди, в яких відсутнє чарівництво. 2.Герої наділені кмітливістю, винахідливістю, спритністю. 3.Героями можуть бути історичні особи.

Слайд 3

100 К Розгадайте ребус

Слайд 4

Средньовічний Багдад – місце народження арабських казок

Слайд 5

У XII столітті були написані казки книги “Тисяча і одна ніч”. Дослідники розсходяться в судженнях, коли виникла ця дивовижна збірка. Очевидним є одне: формування його йшло на протязі багатьох століть. Найраніші записи відносяться до VIII ст.., а найбільш піздні до XVII. Багато піску унесено вітрами в пустелі, багато води утекло в ріках, не одно покоління пройшло по землі, і всі ці зміни знайшли відображення в збірці, яка до сіх пір є унікальною енциклопедією звичаїв побуту моралі мешканців великого регіону, привабливого і загадкового Сходу. Ця збірка створювалася віками,поступово вбираючи в себе нові і нові витвори різних народів Сходу – персів,індусів,, але в основному арабів. Спочатку збірка називалася « Тисяча ночей» і містила розповіді про султана Шахріяра, дочку його візира Шахерезаду та служницю Дуньязаду. Ці казки нагадували намисто перлин.