X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Польща

Завантажити презентацію

Польща

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

З листів до Індіри Ганді У Європі відбулися суттєві зміни, і на її карті з’явився ряд нових держав. Порівняй стару карту з новою, і ти зразу побачиш ці великі зміни… …Повністю зникла одна з найбільших держав – Австро-Угорщина, - і замість неї з’явилося декілька невеликих держав… …Далі на північ знаходиться ще одна нова держава, правильніше, стара держава, що знову з’явилася на карті, - Польща.

Слайд 2

Розділ Країни Центральної та Східної Європи у 1918 – 1939 рр. Тема уроку: “Польща”

Слайд 3

Польща мала на меті отримати території: Західна Галичина (поляки) Східна Галичина ( українці) Західна Білорусія ( білоруси) Волинь ( українці) Литва ( литовці)

Слайд 4

“Лінія Керзона” Лінія Керзона – умовна назва східного кордону Польщі. Ця лінія визначала кордон, за межами якого поляки не складали більшість.

Слайд 5

Польсько - більшовицька війна 1920 року Встановлювався радянсько-польський кордон, значно на схід від “лінії Керзона”. Польщі відходила територія Західної України та Західної Білорусії, інша частина Правобережжя – до УСРР. Сторони зобов’язувалися поважати суверенітет одна одної. Польща визнавала УСРР. Причини війни Наслідки війни (за Ризьким договором) Неурегульованість східного кордону Польщі. Бажання Польщі бачити у своєму складі Правобережну Україну. Невизнання Польщею урядів УСРР та РСФРР.

Слайд 6

Остаточне формування території Польщі

Слайд 7

Становище українського населення в складі Польщі

Слайд 8

“Начальник держави” Юзеф Пілсудський

Слайд 9

Політичний режим Польщі за часів “санації”