X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Монголи"

Завантажити презентацію

"Монголи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Монголи

Слайд 2

Спосіб життя кочівників робив монголів особливо пристосованими до військової служби. Вони з раннього дитинства вчилися їздити верхи та стріляти з лука. У них не було домівок та міст, вони завжди були у русі. Із усіх занять монголи цінували лише полювання та війну

Слайд 3

Монголи були середнього зросту з тонкою талією. Їх зачіска була на зразок підкови. У монголів було прийнято, що полонені повинні воювати у їх війську, тому вони одягалися за монгольским прикладом, робили такі ж зачіски. Ворогам здавалося, що монгольське військо зростає з кожним днем!

Слайд 4

Монгольська армію була самою незвичайною ще й тому, що платили за службу не солдатам, а навпаки, воїни повинні були повинні щорічно виплачувати данину своєму начальнику.

Слайд 5

Монгольська армія цілковито складалася з кінноти. Монголи йшли в бій у чому проводили все життя, тобто в простій одежі, лиш деякі забезпечені воїни мали обладунки, саме ці воїни складали еліту війська і були головною ударною силою. Не залежно від статусу воїна кожен мав: лук та 18 – 25 стріл, ніж, шило з нитками, декілька мотузок довжиною по 10 метрів для зв'язування полонених, та шкіряний мішечок для води і звичайно запас харчів – зазвичай це були сухарі.

Слайд 6

Майже кожен воїн мав кілька коней, при довгому поході воїни постійно змінювали коней, щоб дати відпочити іншому, через це монгольська армія була наймобільнішою – за день монголи покривали відстань у 90 – 110 км! Також якщо один з коней гинув, то монголи зазвичай вирізали найкращі шматки м'яса, та клали його під сідло, де воно обвітрювалося, таким чином монголи отримували в'ялене м’ясо.