X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Беніто Муссоліні"

Завантажити презентацію

"Беніто Муссоліні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Беніто Муссоліні(1883-1945) 

Слайд 2

Ранні роки Майбутній фашистський диктатор народився 29 липня 1883 року в невеликому італійському містечку в сім’ї коваля і вчительки. В школі був неслухняним, проте незважаючи на це непогано вчився. В 18 років він вже працював вчителем, та був вигнаний за активну участь в соціалістичному русі. Беніто домігся певної популярності, виступаючи на мітингах та публікуючись в газетах та журналах. Був неодноразово заарештований. Великий вплив на нього справили твори Ніцше та Сореля. Він пішов добровольцем на фронт 1 світової війни , де був поранений.

Слайд 3

Беніто Муссоліні в італійській формі, 1917 рік

Слайд 4

Народження фашизму В листопаді 1914 року Муссоліні заснував газету “Народ Італії” та провійськову групу. Він сподівався, що війна призведе до розпаду суспільства і в хаосі він зможе прийти до влади.  Термін фашизм він виводив від слова fasces, що в перекладі означає зв’язка прутів, яка є символом влади. Фашизм став для італійців символом сили та порядку. 23 березня 1919 року відбулися збори нової організації «Бойовий союз». Провалисвишь на виборах, він пройшов до парламенту 1921 року, ставши членом правого крила. До 1922 року партія фашистів стала настільки сильною та потужною, що король Італії був змушений проголосити Муссоліні прем’єр-міністром. Таким чином, він був наймолодшим прем’єр-міністром за всю історію Італії.

Слайд 5

“Марш на Рим” 27 жовтня 1922 року розпочався масовий похід на Рим прихильників фашистської партії. Після цієї події Беніто Муссоліні стає диктатором і влада переходить до фашистів.

Слайд 6

Правління диктатури 1926 року Муссоліні остаточно знищив опозицію: був прийнятий закон, який утверджував, що всі політичні партії, окрім фашистської, заборонялися і розпускалися. В Італії остаточно сформувалася відкрита фашистська диктатура: були відмінені всі демократичні свободи, заборонені профспілки. Муссоліні назвав свій режим тоталітарним. В 1930-х роках була створена нова поліція. В той же час економіка стабілізувалася, зменшилося безробіття завдяки створенню нових робочих місць.