X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підліткова агресія

Завантажити презентацію

Підліткова агресія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Яке почуття ви бачите на екрані???

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Підліткова агресія; дитяча злочинність. Причини та її подолання.

Слайд 12

Синонімічні поняття агресії Роздрату вання негативізм ненависть Підозрі лість злість образа лайка Бійка Напад Ворожість Непри язнь Війна Виклик Сварка Крик агресія гнів

Слайд 13

Сімейні Ситуативні Особистісні Причини агресії З.М.І.

Слайд 14

Причини - засоби масової інформації. Який із мультиків будуть дивитись наші діти?

Слайд 15

Особистісні причини агресії Особливості темпераменту (вродженою схильністю до агресії наділені холерики)

Слайд 16

Особливості вікового періоду: Учні школи проходять повністю два вікових періоди підлітковий період та юність. У кризовий період дитина вчиться спілкуватися з собою, розуміти себе та підпорядковувати свої прагнення і почуття. Це дуже складна робота, яку іноді не в змозі виконати навіть дорослі.

Слайд 17

Прояви підліткової агресії:

Слайд 18

Ситуативні причини агресії: страх; тривога; агресія .

Слайд 19

Страх, тривога

Слайд 20

Агресія

Слайд 21

Сімейні причини агресії. Мама чому ти мене ображаєш???

Слайд 22

Неприйняття дитини в сім’ї. Небажана вагітність, не прийняття певних рис характеру, зовнішньої подібності з одним із батьків і навіть статі.

Слайд 23

Мама, не переживай. Я розумію, в тебе багато справ, а я заважаю.

Слайд 24

Гіпер-опіка Найважливіше для батьків – це зрозуміти, що дитина вже виросла.

Слайд 25

Гіпо-піка – це повна протилежність гіпер-опіки, ліберальне відношення до дитини.

Слайд 26

Зневажливе ставлення до дитини. Відбувається у насмішках, типу у всіх діти як діти, а ти…

Слайд 27

Напружена атмосфера, що час від часу (або постійно) панує в родині.

Слайд 28

Відсутність достатньої уваги з боку батьків. Недостатність уваги для того, щоб упевнитися, що ти потрібний і бажаний у цьому світі.

Слайд 29

Дитяче серце – це не іграшка в руках дорослих.

Слайд 30

З’ясуйте всі свої больові точки; Сприймайте оточуючих такими, як вони є з усіма недоліками; Агресія - це енергія яка мусить кудись дітися: спрямуйте її у потрібне русло; Якщо дитина проявляє садистські нахили стосовно інших людей, тварин - то це проблема емоційно психічна. Щоб вирішити її необхідно звернутися до дитячого психотерапевта. Вчіться вербально висловлювати свою агресію і знімати збудженість, знервованість. Виключіть з перегляду фільмів і телепередач зі сценами насилля та жорстокості. Не дозволяйте собі сидіти без діла! Рекомендації :

Слайд 31

1 Чи терпляча ти людина? 2 Чи впевнений ти в пріоритеті сили над логікою? 3 Чи вважаєш, що оточуючі заздрять тобі з того чи іншого приводу? 4 Чи важко тобі утриматися від сварки, якщо ти з кимось категорично не згодний? 5 Чи подобається тобі іноді робити щось на зло іншим? 6 Чи буваєш ти неввічливим в тих чи інших ситуаціях? 7 Чи любиш ти читати детективи, дивитись бойовики та фільми жахів? 8 Чи подобається тобі кепкувати з інших, бути критичним і саркастичним? 9 Чи є поруч із тобою людина, яку ти по-справжньому ненавидиш? 10 Чи буваєш ти неприємним для оточуючих? 11 Чи вважаєш ти, що дітей слід карати за неслухняність? 12 Чи вважаєш ти, що застосування смертної кари у деяких випадках виправдане? 13 Чи відчував ти коли-небудь таку лють, що розбивав чи рвав якусь річ? Загальна кількість балів: ??? Анкетування: ((ТАК\НІ)

Слайд 32

0-4 бали. Учень доброзичливий по відношенню до оточуючих, вважає, що найкращий спосіб спілкування – порозуміння. Він схильний вірити в душевне благородство людини, доброту, справедливість і любов як фактори, які визначають обличчя людства. Але вміння володіти власними емоціями і почуттями нерідко поєднується з недостатністю впевненості в собі. 5-8 балів. Учню властива стриманість, але вона не має нічого спільного з байдужістю чи невпевненістю в собі. У випадку необхідності він здатний підкоряти своїй волі інших людей, не дозволить їм керувати собою, вміє протиставити невмотивованій агресії власну активно-захисну поведінку. 8-13 балів. Учень явно схильний до агресивних імпульсів по відношенню до оточуючих і втрати самоконтролю. Його агресивність носить наступальний характер і досить часто є невмотивованою з боку інших. Він не завжди навіть сам усвідомлює, що його прагнення бути відвертим насправді часто означає прояв агресії. Він часто дає негативні оцінки оточуючим, підвищує тон і використовує лайливі слова Обробка отриманих результатів. За кожну позитивну відповідь нараховується 1 бал.

Слайд 33

Правила покарання дитини. Покарання не має шкодити здоров’ю дитини; Якщо сумніваєтесь карати чи не карати краще не карати;

Слайд 34

Краще не карати ніж карати із запізненням. Покарання може бути суворим але тільки одне навіть якщо провинностей багато;

Слайд 35

Покарали – пробачили, інцидент вичерпаний НЕ ЗАВАЖАЙ ПОЧИНАТИ НОВЕ ЖИТТЯ СПОЧАТКУ

Слайд 36

Покарання подіє якщо дитина зрозуміє свою провину; Найкращий спосіб знизити агресію дитини проявляти любов до неї.

Слайд 37

Дитина має боятись не покарання і гніву а нашої прикрості. Адже ми її любимо і вона має зрозуміти що не може засмучувати людей які її люблять;

Слайд 38

Ваш вибір, ваша життєва позиція – у ваших руках. Та пам’ятайте одну із Біблійних заповідей: якого ти хочеш ставлення від людей до себе, так і сам стався до них.

Слайд 39

• Уникай ситуацій, які можуть призвести до насильства. • Говори спокійно і впевнено. • Дай агресору можливість зупинитися. • Відійди в сторону. Це не ознака слабкості! • Не прагни помсти ворогам. Вмій просити пробачення. • Попроси допомоги. Це не ознака слабкості чи боягузтва! Пам’ятка «Як зупинити насильство».

Слайд 40

Слайд 41

стати порядними людьми, стати гордістю ваших батьків, рідної школи, бажаю вам ніколи не отруювати своє здоров’я проявами агресивності. І хай у вашому житті панує добро. Бажаю вам…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота