X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Логічні задачі

Завантажити презентацію

Логічні задачі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Логічні задачі

Слайд 2

Слово “логіка” походить від грецького слова “логос” і в перекладі означає: слово, поняття, ідеї, розум. ЛОГІКА - наука про закони й оперування правильним мисленням.

Слайд 3

Найважливіші логічні закони: закон протиріччя; закон виключення третього; закон тотожності; закони моральної логіки; закони логіки добра і обов’язку.

Слайд 4

“ Уся наша гідність міститься в думці, - писав французький математик і філософ у 20 столітті Б. Паскаль. – Не простір і не час, яких ми не зможемо заповнити, підносяться нас, а саме вона, наша думка. Будемо учитися добре мислити.”

Слайд 5

№1 Два чоловіки підійшли до річки. Біля пустинного берега стояв човен, в який міг поміститись тільки один чоловік. Все ж таки обидва туриста без будь-якої допомоги переправились на цьому човні через річку і продовжили свій шлях. Як вони це зробили? Відповідь: двоє підійшли до різних берегів річки,тому спочатку переправився один,а потім у тому ж човні інший.

Слайд 6

№2 В одній кімнаті сидить жаба, яка кожну секунду подвоюється. Через 29 хвилин вона заповнила пів кімнати. Через скільки секунд вона заповнить цілу кімнату? Відповідь:1с

Слайд 7

№3 У пастуха, який вів 70 биків, запитали: "Яку частину биків своєї численної череди ти ведеш?" Він відповів: "Я веду дві третини від третини худоби". Скільки биків було у всій череді? Відповідь: 2/3*(1/3х)=70.х=315.

Слайд 8

№4 Щука важить стільки, скільки важить кілограм та пів щуки. Яка вага щуки? Відповідь: 2кг.