X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТЕМА МАТЕРИНСТВА У ТВОРЧОСТІ БОРИСА ОЛІЙНИКА

Завантажити презентацію

ТЕМА МАТЕРИНСТВА У ТВОРЧОСТІ БОРИСА ОЛІЙНИКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок української літератури в 11 класі (профільний рівень): «ТЕМА МАТЕРИНСТВА У ТВОРЧОСТІ БОРИСА ОЛІЙНИКА” Підготувала і провела: учитель української мови та літератури Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ступенів Апостолівського району Дніпропетровської області КОВТУН ЮЛІЯ МИХАЙЛІВНА

Слайд 2

План уроку: Біографічні відомості про Бориса Олійника. Особливості літературної діяльності митця. Тема материнства у творах Б.Олійника: А) «Сива ластівка»; Б) «Пісня про матір». Зустріч за “круглим столом” із майстринею виготовлення витинанок. Презентація учнями проекту.

Слайд 3

Олійник Борис Ілліч Знакова постать України кінця XX — початку XXI століть, поет, громадський діяч, академік Національної академії наук України (1990), лауреат Державної премії СРСР (1975) і Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка (1983), Герой України (2005).

Слайд 4

«Шлях мій почався 22 жовтня 1935-го у селі Зачепилівці, що на Полтавщині. Майже за сім літ по народженню, у вересні 1941-го, разом із матір’ю, у якійсь напіввійськовій, заблукалій автоколоні куди вона впросилася, втікаючи од німців, я потрапив у полон. Це було десь біля Чутово, знов-таки на Полтавщині, де востаннє бачили мого батька восени 41-го. Похоронка на нього прийшла теж через ... сім років,» - згадує сьогодні Б. Олійник на сторінках свого сайту.

Слайд 5

Закінчивши після війн