X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дюймовочка

Завантажити презентацію

Дюймовочка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Весняний букет для Дюймовочки

Слайд 2

Впізнай автора віршів І барвінком, і рутою, І рястом квітчає Весна землю, мов дівчину, В зеленому гаї. Встала й весна Чорну землю сонну розбудила, Уквітчала її рястом, Барвінком укрила.

Слайд 3

Ще по-під лісом сніги скрізь лежать, В тихій задумі ялини стоять. Тільки підсніжник,зачувши весну, Першим прокинувсь від дового сну. Вивчи вірш

Слайд 4

Веселі вправи

Слайд 5

Артикуляція звука[С] [С] –губи напіввідкриті в легку посмішку; зуби злегка розкриті;, кінчик язика широкий та торкається нижнього ряду зубів, бічні краї язика притиснуті до верхніх корінних зубів, спинка язика злегка вигнута, посередині язика утворюється поздовжній жолобок, по якому йде холодний видихуваний струмінь повітря. М’яке піднебіння підняте до задньої стінки гортані та закриває прохід повітря через ніс. Голосові зв’язки не вібрують, тобто звук вимовляється без участі голосу. Звук [С] – приголосний, глухий, передньоязиковий, щілинний, твердий.

Слайд 6

Гра “Віночок” (квітуча,світла, люта, морозна, ясна, весела, сонячна, чарівна)

Слайд 7

Перлини весняного лісу

Слайд 8

Захисти квітку У Компаніївському лісгоспі на Кіровоградщині почали вирощувати в горщиках ранні сорти крокусів та тюльпанів. Нововведення спрямоване насамперед на збереження рідкісної лісової краси, яку люди часто гублять, зриваючи рослини до 8 Березня. 

Слайд 9

Словникова скринька 1. Яке стебло? 2. Яка квітка? 3. Які листочки?

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська література