X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КЕРАМІКА

Завантажити презентацію

КЕРАМІКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Кераміка -  це вироби і матеріали, що одержуються спіканням глин і їхніх сумішей з мінеральними добавками, а також оксидів і їхніх сполук.

Слайд 3

СХЕМА

Слайд 4

Основною сировиною для кераміки є глина. Al2O3 2SiO2 2H2O – формула глини. Глина зазвичай сірого кольору, але бувають також білого, червоного, бурого, зеленого, жовтого. Основний процес – випал глини з добавками. Основна хімічна реакція, яка протікає при випалюванні: 3(Al2O3 2SiO2 2H2O)=3Al2O3 2SiO2+4SiO2+6H2O

Слайд 5

Змішуючи глину з водою, отримують пластичну масу. Цій масі можна надати будь-яку форму і закріпити за допомогою випалу при високій температурі.

Слайд 6

Глини, багаті окисом заліза, фарбуються після прожарювання (випалу) в бурі кольори. З них виготовляють зазвичай глиняні горщики і теракотові вироби.

Слайд 7

Формовою землею називають глину, сильно забруднену окисом заліза і піском. Така глина служить переважно для виготовлення цегли та черепиці.

Слайд 8

Глину, сильно забруднену домішками карбонатів кальцію і магнію, називають мергелем. Вона не придатна в якості сировини для керамічних виробів, проте її використовують при виробництві цементу.