X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Замки України"

Завантажити презентацію

"Замки України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Замки України

Слайд 2

Хотинський замок Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, що був створений у 10 столітті князем Володимером Святославичем  як одне із порубіжних укріплень південного заходу Русі, у зв'язку з приєднанням до неї буковинських земель. Форт, який згодом було перебудовано у фортецю, знаходився на важливих транспортних шляхах, що з'єднували Київ із Пониззям, пізнішим Поділлям і Придунав'ям.

Слайд 3

Слайд 4

Кам’янець – Подільський замок   Фортеця в місті Кам'янець-Подільський  (нині Хмельницької області  України. Відколи засновано Кам'янець — замок разом з містом стає першорядною фортецею русько-литовської держави, а потім польської, коли в половині XV ст. західне Поділля відійшло до Польщі. Особливого значення набула Кам'янецька фортеця, коли збільшилися напади татар на Україну, коли Туреччина стала організувати татарські сили, твердою ногою ставши на Босфорі.

Слайд 5

Слайд 6

Дубенський замок Фортеця в місті Дубно, Рівненської області . Визначна пам'ятка  історії, культури та архітектури України . Виник як фортеця волинян у Х ст. Протягом Х—ХІІІ ст. існував як дитинець  літописного Дубна. Приблизно в кінці XIV  — початку XV ст. князь Федір Острозький, спорудив дерев'яно-земляне укріплення, яке, звичайно, мало дещо інший вигляд, аніж тепер. Ця споруда була оточена земляними валами, огороджена дерев'яним частоколом по периметру і тісно забудована всередині житловими та господарськими приміщеннями. 1492  рік офіційно вважається датою спорудження Дубенського замку.

Слайд 7

Слайд 8

Червоногородський замок Це оборонна споруда, у першій половині  XIX ст.  перебудована на палац. Розташований в урочищі Червоне поблизу с. Нирків,Тернопільської області , на стрімкому пагорбі посеред глибокої котловини р. Джурин , що в цьому місці творить майже замкнуту петлю. Назва пов'язана з інтенсивним червоним кольором місцевим пісковиків. Поблизу — Червоногородський водоспад , за леґендою, його створили татари , які прокопали нове русло для р. Джурин , щоби полегшити доступ до замку.