X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Влаштування підвіконника

Завантажити презентацію

Влаштування підвіконника

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: ПІДГОТОВКА ВІКОННОГО БЛОКУ ДО ОБШТУКАТУРЕННЯ

Слайд 2

ЗАКОНОПАЧЕННЯ, (ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ)

Слайд 3

ВИДИ ПІДВІКОННИКІВ

Слайд 4

ВЛАШТУВАННЯ ПЛАСТИКОВОГО ПІДВІКОННИКА

Слайд 5

Під вікном у нас є спеціальний профіль, званий - віконна пластина. Вона втоплена за рівень профілю вікна. Підвіконня вставляється впритул до цієї пластини, під профіль вікна.

Слайд 6

Для того щоб підвіконня щільно притулилось до вікна і не було щілини, його потрібно притиснути знизу піною, але для цього доведеться його зафіксувати клинами з дерева. Клини потрібно виготовити з розрахунку товщини підвіконня, так, щоб при притискання його до вікна, він щільно ставав на місце. Висоту клина можна зробити трохи нижче і дорегулюватти підкладками.

Слайд 7

Залежно від ширини підвіконня підбираємо кількість клинів з кроком приблизно 400 - 500мм, так само їх кількість залежить від виду та якості самого підвіконня. Пробуємо вставити його в суху, щоб переконатися, що все вийшло як задумано.

Слайд 8

На внутрішню сторону укосу, на профіль можна нанести клей, рідкі цвяхи, або силікон. На віконну пластину - силікон. Наносимо щільно, не шкодуючи. Зайвий якщо видавитися, приберемо потім, важлива герметизація, особливо під вікном.

Слайд 9

Тепер відрізане потрібної довжини підвіконня встановлюємо на місце, добре якщо виходить із зусиллям, туго - значить ми зробили все вірно.