X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни

Завантажити презентацію

Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни 2007 Стратегія БЮТ

Слайд 2

Чому Україні потрібний прорив? Рівень життя в Україні – один з найнижчих серед європейських країн Україна займає останні місця у світових рейтингах конкурентноздатності: - Всесвітній економічний форум поставив Україну на 78 місце з 128 країн - IMD (Інститут розвитку менеджменту в Лозанні) поставив Україну на 46 місце з 55 країн Рівень ВВП (ПКС) на одну особу населення: в Україні – $2 275, а в Єврозоні – $30 000 Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни» Україні потрібний ПРОРИВ – вищі темпи зростання економіки та кардинальне покращення якості життя людини

Слайд 3

Що таке прорив для України? Перехід в історично-короткий термін від сировинної до інноваційної економіки Людина, як генератор і носій знань та інтелектуального капіталу, має стати основним напрямком для інвестицій та розвитку Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 4

Стратегія БЮТ «Український прорив: Містить домовленості досягнуті БЮТ з партнерами в рамках коаліційної угоди 2006 року і договору про об'єднану опозицію 2007 року Підтверджує зобов'язання, що взяті урядом Тимошенко у 2005 році Пропонує не лише цілі, а й вироблені конкретні механізми їх досягнення, включно з визначенням відповідальних суб'єктів До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 5

Стратегія пропонує об’єднати дві ідеї: Конкурентноздатність економіки країни Справедливість соціально-економічних перетворень Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 6

При цьому пріоритетами є добробут, здоров’я, освіта і умови життя кожної людини та її сім’ї. Сьогоднішнє зростання ВВП – це зростання статків найбагатших людей України на тлі несправедливого розподілу національного багатства. Ми не можемо допустити, щоб зростання економіки відбувалося у вигляді непропорційного збільшення капіталів жменьки олігархів за рахунок погіршення життя мільйонів простих громадян України. Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 7

Дванадцять ліній прориву Конституційний Судово-правовий Інформаційний Антикорупційний Демографічний Інтелектуальний Транзитний Підприємницький Енергоефективний Інвестиційний Будівельний Аграрний Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 8

1 лінія: Конституційний прорив Всеукраїнський референдум Чи підтримуєте Ви президентську форму правління, за якої Президент України обирається всенародно, є главою держави і очолює Уряд України? Чи підтримуєте Ви парламентську форму правління, за якої посада Президента України скасовується, Уряд України призначається і звільняється Верховною Радою України, а Прем'єр-міністр України є главою держави? Чи підтримуєте Ви обрання та відкликання суддів народом? Чи підтримуєте Ви розширення прав місцевого самоврядування з наданням всім органам місцевого самоврядування права формувати власні виконавчі органи? Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 9

1 лінія: Конституційний прорив Чи підтримуєте Ви встановлення дієвого контролю за владою через надання конституційного статусу парламентській опозиції? Чи підтримуєте Ви скасування недоторканості вищих керівників держави, народних депутатів України та суддів? Чи підтримуєте Ви скасування всіх пільг вищим керівникам держави, посадовим особам та народним депутатам України? Чи підтримуєте Ви позбавлення мандатів депутатів всіх рівнів, які порушили обіцянки перед народом, - з наданням права ухвалення відповідних рішень з'їздам партій (блоків)? Чи підтримуєте Ви спрощення процедур проведення Всеукраїнських та місцевих референдумів для залучення народу до безпосереднього здійснення влади? Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 10

2 лінія: Судово-правовий прорив Обрання суддів народом. Вивільнення судів з-під політичних, адміністративних, корупційних впливів, фінансова незалежність судів від виконавчої влади. Суттєве підвищення зарплатні суддям. Скасування судового мита для громадян по низці справ. Безкоштовні адвокатські послуги для малозабезпечених громадян. Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 11

3 лінія: Інформаційний прорив Створення суспільного телебачення та радіомовлення. Забезпечення прозорості відносин власності у медіа-бізнесі, оприлюднення інформації щодо їх власників. Обов’язкове укладання угод між власниками ЗМІ та журналістськими колективами щодо чесної редакційної політики, закріплення цього положення спеціальним законом. Розвиток та захист національного інформаційного простору. Масштабна інтернетизація України (проект «Інтернет – у кожну оселю») – з метою вільного доступу громадян до суспільно важливої інформації. Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 12

Охоплення населення трьома телевізійними каналами. Охоплення регіональним медійним продуктом населення регіонів. Видано газет (річний наклад) на 1 000 чоловік населення. Рейтинг п’яти провідних національних інформаційних агентств серед зарубіжних агентств-конкурентів. Зростання рівня довіри громадян до ЗМІ щодо попереднього року (експертна оцінка). Цільові показники: 3 лінія: Інформаційний прорив Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 13

Частка бібліотек, які мають доступ до мережі Інтернет. Кількість пунктів колективного доступу до мережі Інтернет. Кількість Інтернет-користувачів на 1000 чоловік населення Видано журналів та інших періодичних видань (річний наклад) на 1000 чоловік населення. Кількість одиниць зберігання фондів теле та радіоматеріалів, переписаних на нові види носіїв. Цільові показники: 3 лінія: Інформаційний прорив Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 14

4 лінія: Антикорупційний прорив З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасувати всі зайві нормативні акти, що створюють підгрунтя для корупційних дій чиновників. – зниження ролі держави в економіці загалом та вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств. Створення спеціальної експертної комісії, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження. Запровадження механізму конкурсного призначення управляючих для підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі. Продаж та передання в оренду земель несільськогосподарського призначення винятково на аукціонах, спрощення всіх процедур. Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за доходною та витратною частиною бюджетів, включно з закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату. Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 15

Запровадження декларування витрат державними посадовими особами та держслужбовцями. Суттєве посилення кримінальної відповідальності посадовців за корупційні дії – включно з довічним позбавленням волі. Відновлення програми “Контрабанда – стоп!” Створення комунікаційного центру для безпосереднього зв’язку громадян з урядом для інформування про факти корупції. Скасування недоторканості вищих керівників держави, народних депутатів України та суддів. 4 лінія: Антикорупційний прорив Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 16

4 лінія: Антикорупційний прорив Цільові показники: Середній розмір сукупних витрат юридичної особи на подолання бар'єрів входження на ринок і провадження діяльності. Кількість ліцензійних видів економічної діяльності. Співвідношення урядових дотацій і власних засобів в бюджеті органів місцевого самоврядування. Час, що необхідний для реєстрації суб'єкта господарювання. Співвідношення «білої» та «сірої» складової у винагороді найнятих працівників приватних компаній. Оцінка суспільством корумпованості влади, за даними Transparency International. Рейтинг країн за індексом сприйняття корупції. Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 17

5 лінія: Демографічний прорив Запровадження обов’язкового медичного страхування із збереженням чіткого переліку гарантованих державою безкоштовних медичних послуг. Забезпечення кожної людини медичною страховкою незалежно від її матеріального стану. Законодавче зобов’язання купівлі страховки роботодавцем для робітників із загальним зменшенням податкового навантаження. Збільшення виплати при народженні першої дитини до 10400 гривень. Запровадження виплат по народженню другої дитини не менше 15000 гривень, третьої і далі – 25000. Збільшення щомісячні виплати по догляду дитини до трьох років на рівні не меншому ніж 500 гривень. Довгострокові кредити для молодих сімей на 25-35 років під 2-4% річних для придбання житла. Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 18

Створення «соціального» ринку ліків із доступними цінами, особливо для пенсіонерів, за допомогою державного регулювання фармацевтичної сфери. Реалізація програми «Сільський лікар» з метою розвитку системи надання медичних послуг жителям сільської місцевості. Створення Національних центрів (Національний онкологічний центр, Національний центр охорони здоров’я матері та дитини, Національний центр боротьби з туберкульозом, Національний центр кардіології та кардіохірургії, у тому числі дитячої, Національний центр боротьби зі СНІДом і наркоманією), відповідальних за розробку спеціалізованих національних програм. Програма повернення на Батьківщину для громадян України, що працюють за кордоном. 5 лінія: Демографічний прорив Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 19

Тривалість життя чоловіків та жінок, у тому числі у містах та сільських місцевостях. Рівень народжуваності на 1 000 чоловік. Рівень витрат на охорону здоров’я (від ВВП). Структура смертності. Кількість пацієнтів на одного лікаря і одну медичну сестру. Доступність житла (кількість часу, необхідного на будівництво чи купівлю одного квадратного метра жилої площі, на первинному і вторинному ринку житла). Динаміка соціальних захворювань серед молоді. 5 лінія: Демографічний прорив Цільові показники: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»