X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Театр як синтез мистецтв. Театральні професії

Завантажити презентацію

Театр як синтез мистецтв. Театральні професії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчий проект «Театр як синтез мистецтв. Театральні професії» учитель трудового навчання та художньої культури Волноваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Третьякова Людмила Анатоліївна 2015

Слайд 2

Обґрунтування вибору проблеми У дітей формуються навички акторської майстерності: виразність мовлення, пам’ять, увага, мовне дихання, дикція, міміка, жести, уміння перевтілюватись в один із об’єктів живої природи, діяти в цьому образі в залежності від обставин, вирішуючи певні проблеми. У дітей виробляється психологічна готовність до публічного виступу. Театр має важливе виховне значення. Саме в цьому віці дуже важливо, щоб діти бачили приклади дружби, доброти, товариськості, працьовитості. Тому гармонійний, всебічний розвиток особистості неможливий без мистецтва. Саме театральне мистецтво розвиває естетичну свідомість, дає можливість отримати цілісне уявлення про навколишній світ, удосконалює почуття, є джерелом розуміння духовної культури.

Слайд 3

Мета проекту: розглянути основні елементи художньо-образної мови театрального мистецтва;розкрити особливості театрального мистецтва; розглянути на уроці види театральних професій та специфіку їх роботи; розвивати вміння дітей працювати в групах, самостійно працювати з джерелами інформації, узагальнювати дані, добирати влучні приклади та матеріали ; виховувати духовність,інтерес, мистецький смак,любов до мистецтва; створити ефективно-діючий дитячий театр в школі.

Слайд 4

Завдання проекту Створити матеріальну базу для роботи шкільного театру. Розробити програму гурткової роботи театру. Розробити необхідне дидактико-методичне забезпечення та визначити місце театру в навчально-виховному процесі.

Слайд 5

Здійснити відбір п’єс , створених для вистав театру в школі. Створити моніторингову систему оцінювання результативності гурткової роботи театру та особистісного розвитку учнів. Зробити узагальнення та висновки щодо ефективності гурткової роботи театру в школі та доцільності створення повноцінного театру . Зібрати інформацію за темою уроку й підготувати доповіді, презентації, відеофільми, фото - альбоми, слайд-шоу.