X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Система управління

Завантажити презентацію

Система управління

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Магістерська робота на тему: “Інформаційно-пошукова система на прикладі працівника військового комісаріату”

Слайд 2

Опис проблемної області Автоматизована система документообігу – нове для України явище, втім, у Європі так працюють вже не один рік. Вона дозволяє зберігати всі матеріали у електронному вигляді: починаючи від позовної заяви та супутніх документів, і закінчуючи винесенням рішення або ухвали. Програма передбачає неупереджений розподіл справ на основі автоматичного вибору. Це, на думку законодавців, повинно знизити рівень корупції та хабарництва. Найголовніше є час, який втрачається стоячи в безглуздих чергах; таким чином ми маємо час для вирішення більш нагальних та важливіших справ. Мета дослідження - розробити інформаційну систему управління документообігом. Об'єкт дослідження – автоматизована система документообігу в військовому комісаріаті.

Слайд 3

Результати дослідження Результатами дослідження є аналіз та синтез проблемної області і як результат: Розробка моделі даних визначення моделей механізмів мислення, тобто метапроцедур, знань, що працюють в системі, представлених моделлю предметної області опрацювання підходів для створення нормалізованої РБД

Слайд 4

Актуальність роботи Автоматизована система документообігу – нове для України явище, втім, у Європі так працюють вже не один рік. Вона дозволяє зберігати всі матеріали у електронному вигляді: починаючи від позовної заяви та супутніх документів, і закінчуючи винесенням рішення або ухвали. Програма передбачає неупереджений розподіл справ на основі автоматичного вибору. Це, на думку законодавців, повинно знизити рівень корупції та хабарництва. Найголовніше є час, який втрачається стоячи в безглуздих чергах; таким чином ми маємо час для вирішення більш нагальних та важливіших справ. Мета дослідження - розробити інформаційну систему управління документообігом. Об'єкт дослідження – автоматизована система документообігу в військовому комісаріаті.

Слайд 5

Опрацювання літератури В процесі ознайомлення з темою магістерської роботи, було опрацьовані наступні джерела Ручкін В.Н., Фулін В.А. «Автоматизовані системи управління» Глибовець М.М., Олецький О.В. Документообіг у військоматі. - К .:Видавничий дім "КМ Академія" , 2002 . - 366 c. Гаврилова Т.А., Хорошевский В.Ф. Бази даних пошукових систем. - СПб .:Санкт-Петербург, 2004 . - 384 c.