X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Система управління базами даних

Завантажити презентацію

Система управління базами даних

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського Інститут математики, фізики і технологічної освіти Творча робота Системи управління базами даних. Графічні пакети. Системи мультимедіа. Програмна інженерія. Захист інформації” Виконала: Домбровська О. В.

Слайд 2

Зміст

Слайд 3

СУБД Система управління базами даних (СУБД) - це пакет прикладних програм і сукупність мовних засобів, що призначені для створення, супроводження і використання баз даних.

Слайд 4

Найпоширенішими СУБД є FoxPro, Paradox, Clipper, Access, Oracle. Системи управління базами даних поділяють на:

Слайд 5

За характером використання системи управління базами даних поділяють на персональні (СУБДП) і мережні (СУБДМ).

Слайд 6

Основним елементом бази даних є таблиця. Також в базах даних є такі об’єкти: запити, форми, звіти.

Слайд 7

Схема даних – схема на якій відображуються таблиці та зв’язки між ними.

Слайд 8

Графічні пакети Графічні пакети – це програмне забезпечення, що дозволяє створювати, редагувати або проглядати графічні файли.

Слайд 9

Основні види графічних пакетів і редакторів • редактори для створення й ретушування растрової графіки; • векторні графічні редактори; • пакети верстання (настільні видавницькі системи); • пакети 2D-анімації; • програми для створення Web-сторінок; • 3D редактори; • пакети інженерного моделювання і проектування;

Слайд 10

Растрові редактори Ра стровий графі чний реда ктор — спеціалізована програма для створення і обробки растрових зображень. «Adobe Photoshop» — професійний програмний пакет для редагування зображень виробництва Adobe.

Слайд 11

Векторні редактори Векторні зображення – як сукупність різних геометричних фігур (ліній, багатокутників, квадратів тощо). Векторні графічні редактори дозволяють користувачеві створювати і редагувати векторні зображення безпосередньо на екрані комп'ютера, а також зберігати ці зображення у різних векторних форматах, наприклад, EPS, PDF, WMF або SVG.

Слайд 12

Векторні програми GIMP 2 - багатофункціональна програма для роботи з зображеннями, яку можна доповнювати за допомогою великої кількості безкоштовних плагінів, що значно розширюють її можливості. Підтримує більшість існуючих форматів. Hyper Snap 6 – одна з кращих програм для створення скріншотів, за допомогою якої можна створити цифрове фото будь-якого вікна комп'ютера чи його частини і зберегти його у відповідному місці в потрібному форматі. Picasa 3 - програма для зручного перегляду, редагування і впорядкування цифрових фотографій на комп'ютері а також обміну ними через Інтернет. SnapShot - програма для зняття скріншотів (всього екрану, окремого вікна чи вибраної користувачем області). Inkscape - безкоштовний, але досить функціональний векторний графічний редактор, потужний та зручний інструмент для малювання. Xara Xtreme 5 - ефективний векторний графічний редактор, який частково підтримує також і растрову графіку, характеризується високою швидкістю та надійністю роботи. За допомогою програми можна створювати чудові графічні композиції.

Слайд 13

Використання графіки в житті

Слайд 14

Мультимедіа- комбінування різних форм представлення інформації на одному носієві Мультимедіа може бути представлена у вигляді основних складових:

Слайд 15

Слайд 16

Мультимедійні ігри — такі ігри, у яких гравець взаємодіє з віртуальним середовищем, побудованим комп'ютером. Стан віртуального середовища передається гравцеві за допомогою різних способів передачі інформації (аудіальний, візуальний, тактильний). Наразі всі комп'ютерні ігри відносяться до мультімедийних ігор. В такий тип ігор можна грати як в поодинці на локальному комп'ютері або приставці, так і з іншими гравцями через локальну або глобальну мережу.

Слайд 17

Програмна інженерія КОМПАС 5.Х складається з двох підсистем креслярсько-конструкторського редактора КОМПАС-ГРАФІК редактора тривимірних твердотільних моделей КОМПАС-3D.

Слайд 18

Підсистема КОМПАС-ГРАФІК 5 призначена для автоматизації проектно-конструкторських робіт в різних галузях діяльності. Вона може успішно використовуватися в машинобудуванні, архітектурі, будівництві, складанні планів і схем - скрізь, де необхідно розробляти і випускати креслярську і текстову документацію.

Слайд 19

Слайд 20

Захист інформації

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Відкрийте базу даних, яку слід зашифрувати, у монопольному доступі. Відображається діалогове вікно Установлення пароля бази даних. Введіть пароль у полі Пароль, введіть його знову в полі Підтвердження, а потім натисніть кнопку ОК. Шифрування бази даних в Access за допомогою пароля

Слайд 25

Закріплення знань: Що таке СУБД? Які є моделі баз даних? Які ви знаєте об’єкти у базах даних? Які ви знаєте СУБД? Що таке мультимедіа? Що відносять до мультимедіа? Для чого призначений САПР “Компас”? Як захищається інформація?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика