X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фізика - лауреати Нобелівської премії

Завантажити презентацію

Фізика - лауреати Нобелівської премії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лауреати Нобелівської премії в галузі фізики 1920-і

Слайд 2

Шарль Едуард Гільйом Швейцарсько-французький фізик. Лауреат Нобелівської премії 1920 року за відкриття сплавів з аномальним поведінкою коефіцієнта теплового розширення. Гільйом є «найбільшим метрологом сучасності, а його відкриття має величезне значення для надточних наукових вимірів, отже і для розвитку природничих наук загалом»

Слайд 3

Альберт Ейнштейн Один з найвизначніших фізиків 20 століття. Лауреат нобелівської премії 1921-го року.

Слайд 4

Альберт Ейнштейн Ще в 1904 «Аннали фізики» отримали від Альберта Ейнштейна ряд статей, присвячених вивченню питань статистичної механіки і молекулярної фізики. Вони були опубліковані у 1905 році, відкривши так званий «Рік чудес», коли чотири статті Ейнштейна зробили революцію в теоретичній фізиці, давши початок теорії відносності яка була розроблена на підставі теорії відносності в геометрії, створеній Миколою Лобачевським, (у якій Ейнштейн замінив розгляд частинок розглядом подій) і перевернувши уявлення про фотоефект і броунівський рух. Фізичне співтовариство в цілому згідно з тим, що три з них заслуговували на Нобелівську премію, яка у результаті дісталася Ейнштейнові лише за роботу з фотоефекту — досить дивний факт, якщо врахувати, що учений краще всього відомий саме завдяки своїй теорії відносності.

Слайд 5

Нільс Бор Данський фізик-теоретик, творець першої квантової теорії будови атома, автор принципу доповнювальності, один з основоположників квантової механіки. Лауреат Нобелівської премії з фізики 1922 року, присудженої за роботи з будови атома.

Слайд 6

Роберт Ендрюс Міллікен Американський фізик, займався дослідженням властивостей електрона, першим в світі виміряв значення заряду електрона, вивчав явища фотоефекту, ультрафіолетове випромінювання, космічне випромінювання, будову атома. В 1923 р. отримав Нобелівську премію з фізики за вимірювання заряду електрона та працю в області фотоефекту.