X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
фізика

Завантажити презентацію

фізика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Фізика – наука про природу. Фізика – одна з найдавніших наук . Історія її розвитку налічує багато віків і насичена драматичним протистоянням різних наукових поглядів та ідей. У різні часи заради істини вчені – фізики йшли навіть на смерть.

Слайд 3

Фізика – наука , яку потрібно знати усім людям. Вона тісно пов’язана з усіма науками , навіть з малюванням , музикою , історією та літературою. Людство ж не завжди оцінювало працю вчених – фізиків : Архімед загинув від меча варвара , захищаючи свої креслення, Бруно спалили на вогнищі.

Слайд 4

Фізика як природнича наука. Весь навколишній світ – це Природа і складова її частини – Людина. Люди з давніх – давен завжди задумувались над перебігом явищ , які відбувалися в природі: сонячними та місячними затемненнями, громом і блискавкою, змінами дня та ночі, пір року тощо.

Слайд 5

Спочатку вони дивували їх, іноді лякали, бо люди не могли пояснити, чому та чим інша зміна у природі відбувається саме так, а не інакше. Спостерігаючи за природою, люди шукали закономірностей перебігу природних явищ і їх винекнення.

Слайд 6

Понад 2000 років тому виникла в Стародавній Греції наука – натурфілософія. Із нагромадженням знань вона поділилась на окремі науки: фізику, хімію і т.д. Все, з чого складається природа – це матерія.Основна її властивість – постійно зміна та рух, що спричинює різні природні явища.

Слайд 7

Слово фізика ввів у науку Аристотель, давньогрецький філософ. Фізика, як наука, вивчає причини, закономірності і зв’язки між явищами, які відбуваються в неживій та живій природі.

Слайд 8

Фізичні тіла і фізичні явища Всяке утворення, що відокремлене від інших у природі і має власну будову, називається фізичним тілом. Прикладом може бути Сонце, Земля, Місяць, поїзд, електрична лампочка, ручка, телевізор тощо.

Слайд 9

Фізичні явища – це сукупність подій, які відбуваються за однакових причин або мають інші спільні суттєві ознаки. Наприклад, рух поїзда відносно дороги, рух автомобіля, рух Землі навколо Сонця.

Слайд 10

Творці фізичної науки. Архімед (287- 212 рр. до нашої ери.) – давньогрецький учений, фізик, інженер і математик. Установив правило важеля, відкрив закон гідростатики, запровадив ряд астрономічних приладів, зокрема модель небесної сфери.

Слайд 11

Паскаль Блез (1623- 1662)-французький учений. Він відкрив і дослідив ряд важливих властивостей рідин і газів, цікавими і переконливими дослідами підтвердив існування атмосферного тиску, відкритого італійським ученим Торрічелі.

Слайд 12

Ісаак Ньютон (1643- 1727)- англійський фізик і математик. Він відкрив основні закони руху тіл і закон тяжіння, відкрив і вивчив багато важливих властивостей світла, розробив найважливіші розділи вищої математики.

Слайд 13

Автори презентації Учениці 8-го класу: Гаврілова Алла, Щадило Інна.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика