X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
До свята 8 Березня

Завантажити презентацію

До свята 8 Березня

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

До свята 8 Березня З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без жінок не було б стільки світла, любові і тепла. Вони наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ. Вітаємо всіх жінок з святом! Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Слайд 2

Жінки, що зробили вагомий внесок в розвиток фізики Мукачівський професійний ліцей сфери послуг МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК З ФІЗИКИ

Слайд 3

Визначні жінки-фізики Суспільство і в економічному, і в соціальному аспектах все більше залежить від нових наукових знань та нових наукових технологій. Для забезпечення сталого розвитку такого суспільства необхідне збільшення кількості високоосвічених та високопрофесійних фахівців, здатних проводити наукові дослідження та здобувати нові знання в різних галузях науки. Внесок жінок в науку незвичайно великий, багато хто з них заплатив своїм здоров′ям і життями за прагнення і завзятість в дослідженнях.

Слайд 4

Марія Склодовська-Кюрі Марі я Кюрі  , уроджена Склодовська, (7.11.1867 - 4.07.1934) — польський фізик і хімік. У 1898 році оголосила про можливість існування нового, сильно радіоактивного елемента в руді уранової смолки. В тому ж році вони з чоловіком оголосили про існування двох радіоактивних елементів: полонію і радію. У 1902 році – одержали один з цих елементів і були нагороджені медаллю Деві (1903) і відзначені Нобелівською премією з фізики (1903). Марія Кюрі написала "Трактат про радіоактивність" (1910) і була нагороджена Нобелівською премією з хімії 1911року.

Слайд 5

Ірен Жоліо-Кюрі Ірен Жоліо-Кюрі  (12.09.1897-17.03.1956)  —французький фізик. У 1935 році Ірен Жоліо-Кюрі і її чоловіку Фредеріку Жоліо була присуджена Нобелівська премія з хімії «за виконаний синтез нових радіоактивних елементів».

Слайд 6

Лізе Майтнер Лізе Майтнер (17.11 1878 — 27.10.1968) - шведський фізик. Працювала в галузі радіоактивності та ядерної фізики. Майтнер була частиною команди, яка виявила ядерний поділ. За це досягнення її колега О. Ган був удостоєний Нобелівської премії (хоча, багато істориків вважає, що саме Майтнер мала її отримати). Член Шведської Королівської Академії Наук, нагороджена премією Енріко Фермі, медаллю Макса Планка та багатьма іншими преміями. Елемент 109, Meitnerium, названий на її честь.