X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бренд Мауер

Завантажити презентацію

Бренд Мауер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вулиця Бандери, “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Розташований в центрі міста, дана дорога проходить через центр з міста Яремчі на Київ, Тернопіль, Чернівці

Слайд 2

Вулиця Івасюка, 13x6 м. “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Даний “Бренд мауер” розташований на куті об'їзної дороги та початку спального району “Брати Майданських”. Об'їзна дорога веде з Києва, Чернівців, Яремчі на Львів, Чоп. Також Вона веде на 5 спальних районів з центра міста, і проходить повз 2 супермаркети: будівельний гіпермаркет “Епіцентр”, і супермаркет “Арсен”

Слайд 3

Вулиця Вовчинецька, “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Даний “Бренд Мауер” розташований на стіні будинку який стоїть по дорозі з спальних районів в центр міста. Дана дорого пересікається з об'їзною дорогою міста. На відстані 300 метрів від даного будинку знаходиться торгівельний центр “555”.

Слайд 4

Вулиця Коновальця, “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Даний “Бренд Мауер” розташований на стіні будинку, який знаходиться в центрі міста, коло центральної дороги, яка йде від аеропорту попри часний сектор, спальний район, торігевльний центр “Велика Кишеня”, дитячу лікарню, і має напрямок в центр міста.

Слайд 5

Вулиця Івасюка, 13,5x11 “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Даний “Бренд мауер” розташований на об'їзній дорозі котра веде з Києва, Чернівців, Яремчі на Львів, Чоп. Також Вона веде на 5 спальних районів з центра міста. В Кілометрі від даного місця знаходяться 2 супермаркети: будівельний гіпермаркет “Епіцентр”, і супермаркет “Арсен”

Слайд 6

Перехрестя вулиць Івасюка - Будівельників, “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Даний “Бренд Мауер” розташований на перехресті, об'їзної дороги і дороги, що веде від двох супермаркетів “Арсен” і “Епіцентр” попри спальні райони на вокзал і в центр міста. Дана стіна однаково добре проглядається з двох супермаркетів і з дороги.

Слайд 7

Перехрестя вулиць Мельниковича - Стуса, “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Даний “Бренд Мауер” розташований на перехресті, об'їзної дороги і дороги, що веде від двох супермаркетів “Арсен” і “Епіцентр” попри спальні райони на вокзал і в центр міста. Дана стіна проглядається з об'їзної дороги, що веде з Яремчі, Тернополя, Чернівців, Києва, в сторону Львова, Чопа і проходить попри 5 спальних районів.

Слайд 8

Вулиця Набережна,10x4 “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Даний “Бренд Мауер” розташований на стіні будинку, що знаходиться на перехресті об'їзної дороги міста і центральної дороги, що веде з центру на великий спальний район “Пасічна” і виїзд з міста на Львів, Чоп.

Слайд 9

Вулиця Січових стрільців, 6,5х4,5 м. “Бренд Мауер” Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Даний “Бренд Маур” розташований в центральній частині міста. Ця будівля дуже добре проглядається з пішохідної зони: “Стометрівки”. Даний “Бренд Мауер” має дуже гарне місце розташування, оскільки вся інфраструктура знаходиться неподалік від нього.

Слайд 10

Вулиця Івасюка Дахова конструкція Вартість оренди / місяць / м2: $ 13 Дана дахова конструкція розташований на об'їзній дорозі котра веде з Києва, Чернівців, Яремчі на Львів, Чоп. Також Вона веде на 5 спальних районів з центра міста. В Кілометрі від даного місця знаходяться 2 супермаркети: будівельний гіпермаркет “Епіцентр”, і супермаркет “Арсен”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне