X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Особистий брендінг. Побудова онлайн-репутації

Завантажити презентацію

Особистий брендінг. Побудова онлайн-репутації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Особистий брендінг. Побудова онлайн-репутації. Україна, Київ, Educamp 24-25 жовтня 2009 р. Сергій Даниленко, http://danylenko.com

Слайд 2

Вплив онлайну на офлайн О! Цікавий блог у N! Варто залучити його до тестування нашої нової продукції. Я бачив цікаві презентації менеджера компанії Y, давай замовимо у них послуги. У цієї PR-агенції цікавий корпоративный блог. Толково пишуть. Запросимо їх до участі в тендері. Дякуємо за увагу до нашої вакансії. У вас є блог? Ви спілкуєтесь в соціальних мережах, Твіттері? http://mediarevolution.ru/advertiser/brands/2167.html

Слайд 3

Соціальний граф. Соціальний капітал.

Слайд 4

Блог http://arturclancy.com/ ТОП-сервіси для створення блогів LiveJournal.com, Blogspot.com, Wordpress.com

Слайд 5

Звичайні соціальні мережі Для спілкування з друзями й однодумцями: Facebook.com, Vkontakte.ru

Слайд 6

Професійні соціальні мережі Кращі соціальні мережі: Linkedin.net, Profeo.ua.

Слайд 7

Twitter Twitter.com

Слайд 8

Flickr для фото Аналоги: fotki.yandex.ru, picasa.google.com

Слайд 9

YouTube для відео Аналоги: vimeo.com, video.mail.ru.

Слайд 10

Slideshare.net для презентацій

Слайд 11

Що знає про мене Google?

Слайд 12

Онлайн-моніторинг Alerts.google.com

Слайд 13

Нікнейм, e-mail, домен, аватарка Найкраща пошта - http://gmail.com

Слайд 14

Мої друзі http://vaxo.livejournal.com/profile

Слайд 15

Проекти, над якими я працював http://daniel-ua.livejournal.com/profile

Слайд 16

Мої публікації онлайн, фото, відео http://h.ua/profile/164/

Слайд 17

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей. Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader. Зверніть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю. Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS, e-mail розсилку, зв’язатись з Вами у соціальних мережах. Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні. Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою. Не зловживайте віджетами у боковій панелі. Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог. Налаштуйте RSS-трансляції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net). Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою. Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки, при спілкуванні на форумах.

Слайд 18

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн 12. Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень. 13. Намагайтесь бути корисним іншим людям. 14. Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам’ятаємо про цікавий клікабельний заголовок. 15. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео. 16. Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв’ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж. 17. Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі. 18. Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll. 19. Дякуємо людям за їх часу, увагу, допомогу. 20. Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. 21. Запитуємо у людей їх думки. 22. Вибачаємось, коли ми не праві. Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, мобільний телефон. Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах.

Слайд 19

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн 25. Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами. 26. Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції. 27. Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв’язки з пресою. 28. Публікуємо свої презентації онлайн. 29. Пишемо гостьові пости в інших блогах. 30. Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте. 31. Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.

Слайд 20

Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей

Слайд 21

Слідкуємо, за тим, що пишуть інші Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader.

Слайд 22

Важливість дизайну Зверніть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю.

Слайд 23

Чи легко лишатись з Вами на зв’язку? Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS, e-mail розсилку, зв’язатись з Вами у соціальних мережах.

Слайд 24

Кольорова гамма і шрифти Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні.

Слайд 25

Мінімум реклами Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою.

Слайд 26

Не зловживайте віджетами у боковій панелі. Як не варто робити: http://archie.hiblogger.net/

Слайд 27

Швидкість завантаження сайту Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог.

Слайд 28

RSS-трансляції Налаштуйте RSS-трансляції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net).

Слайд 29

Крос-лінки Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою.

Слайд 30

Лінки в підписах до e-mail, на візитівках, символіка Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки, при спілкуванні на форумах. Web http://www.h.ua, http://fineweb.com.ua, E-mail s@h.ua ICQ 103-852-107 Blog http://danylenko.com Facebook http://www.facebook.com/p/Serhiy_Danylenko/671865907 LinkedIn http://www.linkedin.com/pub/4/3ba/64b Skype serhiy.danylenko Follow me http://twitter.com/sdaniel Моб. +38.067.444.37.81 Office +38.044.593.35.22

Слайд 31

Новий контент Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень.

Слайд 32

Будьте корисні Намагайтесь бути корисним іншим людям.

Слайд 33

Невеликі тексти Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам’ятаємо про цікавий клікабельний заголовок.

Слайд 34

Ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео.

Слайд 35

Різноманітність форматів і жанрів Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв’ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж.

Слайд 36

Не видаляйте критичні коментарі Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі.

Слайд 37

Посилання, ретвіти, блогролл Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll.

Слайд 38

Дякуємо за час, увагу, допомогу Дякуємо людям за їх часу, увагу, допомогу. Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. Запитуємо у людей їх думки. Вибачаємось, коли ми не праві. Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, мобільний телефон. Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами.

Слайд 39

Про мене Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах. http://vokintrop.livejournal.com/profile

Слайд 40

Networking and socializing Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції.

Слайд 41

Зв’язки з пресою Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв’язки з пресою.

Слайд 42

Публікація фото з подій Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте.

Слайд 43

Спілкування в офлайні Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.

Слайд 44

Чітко представляйтесь Коли спілкуємось в Інтернеті на теми, пов’язані з роботою, завжди говоріть про те, хто ви і яку компанію представляєте.

Слайд 45

Демонструйте свою індивідуальність Не будьте роботом. Намагайтесь бути цікавими, привітливими, комунікабельними, залишаючись при цьому професіоналом. Якщо ви (або роботодавець) не хочете змішувати особисте життя з роботою, подумайте про те, щоб створити кілька блогів або профілів у соціальних мережах: один робочий, інший – особистий.

Слайд 46

Будьте ввічливими Говоримо по суті, обговорюємо ідеї, не переходимо на особистості. Шукаємо компроміси і спільні точки зору.

Слайд 47

Подаємо факти, цитуємо джерела. Посилаємось на джерела, використовуємо гіперпосилання, даємо фактаж. Вказумо авторство фотографій, відео, цитат (шляхом лінків, згадування, ретвітів).

Слайд 48

Всі ходи записані Все, що ми говоримо в Інтернеті, потрапляє на очі величезній аудиторії. Миттєво і назавжди. В Інтернеті все максимально відкрито і публічно. Ніколи не говоріть про щось таке, чого не могли б сказати людині в обличчя або у присутності інших людей. Не використовуйте матів і грубих слів.

Слайд 49

Корисні поради Завжди носіть з собою флешку. Майте з собою телефон з відеокамерою та фотоапаратом. Встановіть Adobe Photoshop, ACD Systems, Google Picasa або іншу програму для зменшення фото. Придбайте навушники та мікрофон для Інтернет-телефонії (програма Skype). Користуйтесь ICQ або Quip для спілкування. Заведіть пошту на Gmail.com. Користуйтесь броузером FireFox. Підключіть картку до Приват24.

Слайд 50

Деякі цікаві речі :) Книги Founders at work, Лабиринт отражений, Фальшивые зеркала, Представьте себе, Накорми зверя по имени медиа, Бізнес в стилі фанк, 4D Брендінг. Серія ессе про стартапи Пола Грема http://danylenko.hiblogger.net/890.html. Ессе Тома Пітерса “In pursuit of luck”. http://interfederation.wordpress.com/2007/10/24/the-pursuit-of-luck-by-tom-peters/, Я-бренд http://www.fastcompany.com/magazine/10/brandyou.html. Фільм “Пірати Силіконової Долини”, “Хакери”, “The Matrix”. Сторінка Євгена Морозова з презентаціями про Нові медіа. http://www.evgenymorozov.com/presentations.html Презентації про Web 2.0: http://www.slideshare.net/ - Most viewed, Featured, Most favourited, Most downloaded. Серія чудових відео про технології Нових медіа та Веб 2.0 http://danylenko.com/19495.html. У вільну хвилину, гумор Інтернету http://bash.org.ru/ :) Сайти: Webstream.com.ua, Watcher.com.ua, Webplanet.ru, Internetessa.com, Blogobig.com, Ain.com.ua, Perfectomania.com, Computerra.ru, Internetua.com, Mediabusiness.com.ua, FireOn.org.ua, Compete Blog, Copyblogger.com, Diggreader.ru, Dosh Dosh, Giga Om, Hugo E.Martin on Social media, Journallv, TechCrunch, ReadWriteWeb, The Jason Calacanis Weblog, Unusual business ideas that work, Livejournal.com сюжет дня.

Слайд 51

Контактна інформація Сергій Даниленко, new media expert. +38-044-452-71-39 +38 067 444 37 81 sdanylenko@gmail.com м. Київ, вул. Дмитрівська 56-б, офіс 3. Індекс 01054. Blog http://danylenko.com

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне