X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Альтернативні джерела енергії

Завантажити презентацію

Альтернативні джерела енергії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Енергетична проблема людства Незворотне виснаження світових вуглеводневих запасів, зростаюча ціна на енергоносії, проблеми екологічного забруднення навколишнього середовища змушують більшість розвинених країн формувати свої енергетичні стратегії, спрямовані на розвиток альтернативної енергетики. За даними Міжнародного енергетичного агентства, до 2030 р. частка електроенергії, видобутої за допомогою альтернативних джерел, збільшиться вдвічі порівняно із сьогоднішніми показниками, що складають близько 16 % від усього виробництва. У більшості розвинених країн, зокрема у США, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р. в Європі п’ята частина енергії вироблятиметься з екологічно безпечних джерел.

Слайд 3

В умовах зростаючої енергетичної залежності України від російських енергетичних постачань та постійного підвищення цін на енергоносії, енергоємна національна економіка, що розвивається, зазнає значних втрат, що призводить до зниження рівня виробництва та гальмування соціально-економічного розвитку. Тож питання зниження енергозалежності через формування ефективної програми енергозбереження та розвитку альтернативної енергетики України слід віднести до стратегічно важливих, які потребують нагального вирішення.  

Слайд 4

Неконкурентоспроможність української електроенергії Об’єднана енергетична система України включає: 8 регіональних електроенергетичних систем; 1 млн км ліній електропередач; 24 обласні акціонерні енергопостачальні компанії, а також Севастополя, Києва, АР Крим Україна не має програми модернізації електросистеми. На оптовому ринку електроенергії Україна має борг понад 16 млрд дол США За таких умов важливого значення набуває використання альтернативних джерел - енергії Сонця, біомаси, вітру, тепла Землі тощо.Тому ми розглянемо їх більш детально

Слайд 5

Відновлювальна енергія: альтернативні джерела Нині альтернативна енергетика задовольняє лише 1-2% потреб України в енергоресурсах Серед пріоритетних для України є біоенергетика, вітрова, мала гідроенергетика, сонячна, геотермальна енергетика та альтернативні гази * Потенціал вітроенергетики становить 330 млн МВт. Україна має потужні ресурси гідроенергії малих рік, які б могли вирішити проблему енергопостачання важкодоступних сільських районів, якщо б мали державну підтримку.

Слайд 6