X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
" Пан та пані Коцькі." Свята котів

Завантажити презентацію

" Пан та пані Коцькі." Свята котів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Баст, Ба стет— єгипетська богиня, дочка Осіріса й Ісіди, уособлення світла (сонячного або місячного). Центром культу Баст було місто Бубастіс, де відбувались урочистості на її честь (про це повідомляє Геродот). Священною твариною Баст була кішка, тому зображували богиню дівою з головою кішки або в товаристві кішки з сонячним чи місячним колом. Поблизу Бубастіса знайдено величезний цвинтар котів, пов'язаний з культом богині.Часом Баст зображувалася з братом Гором біля грудей Ісіди.Греки ототожнювали Баст з Артемідою.

Слайд 3

На Русі кішка здавна вважалася охоронницею домівки. Поряд із цим чорні кішки в казках були обов'язковими супутницями Баби-яги. Існував також такий негативний персонаж, як Кіт-баюн. На півдні України виявлені останки кішок, що відносять до VII—VIII століть н. е.

Слайд 4

Котові, або котячі (Felidae) — родина ссавців ряду хижих (Carnivora), центральна родина підрялу Котоподібні (Felimorpha). Найбільш спеціалізовані серед хижих, пристосовані до добування тваринної їжі шляхом підкрадування, підстерігання, рідше переслідуванням.

Слайд 5

Вчені підрахували , що на нашій планеті сьогодні є майже 400 млн. домашніх кішок. Перше місце в світі за кількістю котячого “ населення” належить США - там їх живе близько 55млн.А в Перу і Гвіані ніхто не тримає кота в хаті , а в Австралії, навпаки, кота в хаті має майже кожен житель країни, а на кожних десять жителів припадає дев’ять котів.

Слайд 6

Вібриси — це довгі й місцями дуже тверді волоски, що ростуть на верхній і нижній губі (до 30 волосків), навколо очей (до 12), на вилицях (по 2) і зовнішньому боці передніх лапок (до 6). Коріння їх знаходяться глибоко в шкірі на ділянках, багатих на нервові закінчення. Вони занурені в наповнений кров'ю мішечок — синус. На стінці синуса знаходяться дотикальні тільця, які збуджуються при русі чутливих волосків.

Слайд 7

Пані Кнопа Трьохмасна киця - кажуть трьохмасність приносить щастя . Пані дуже полюбляє троянди. Вага-4,5кг

Слайд 8

Пан Рижик Рудий колір має свої магічні властивості . І Рижику вінпроносить неабияку популярність. Пан полубляє м’ясо , молоко і моркву зі сметанкою. Вага – 3,9 кг

Слайд 9

Пані Міка Пані прибули до нас з далекої Норвегії і як справжня скандинавка полюбляє каву з булочками та солодощі. Вага - 5,5 кг.

Слайд 10

Пан Десертик Дуже грайливий, любить їсти чупа-чупси i спати з улюбленою iграшкою- маленьким котиком. Вага: 3.5кг. Рiст: 51 см.

Слайд 11

Пан Рамзес Вага 3 ,5 кг Полюбляє солодощі, сушені гриби та куряче філе. Кіт – мандрівник.

Слайд 12

Пані Соня Пані справжня садівниця полюбляє поратися у розсаді . Їсти любить котячий корм , та кімнатні рослини. Вага – 2кг.

Слайд 13

Пані Яся Пані Яся . Киця - мандрівниця. Прибула до нас з Росії. Любить гратися з метеликами в жмурки. Полюбляє рибку. Вага- 2,5 кг

Слайд 14

Пан Котє Пан полюбляє малювати , писати і допомагати своїй господині з уроками. Справжній розумний кіт.

Слайд 15

Фотомодель

Слайд 16

Слайд 17

1 березня – Всесвітній день котів!

Слайд 18

Любіть братів ви наших менших, Даруйте їм увагу, ласку. Вони залежать всі від нас Не тільки в свято - повсякчас. Здоров’я вам усім,взаєморозуміння та гарних справ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне