X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРИРОДА – НАШ ДІМ.

Завантажити презентацію

ПРИРОДА – НАШ ДІМ.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЕКОЛОГІЯ. ПРИРОДА – НАШ ДІМ.

Слайд 2

ПОНЯТТЯ ПРО ЭКОЛОГІЮ. ЕКОЛОГІЯ (від грец. «ойкос»- будинок, житло) - це наука, що вивчає взаємини організмів і їх спільнот з навколишнім середовищем проживання

Слайд 3

ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО СВІТУ. Виснаження і вимирання видів. Проблема води. Теплове забруднення. Радіоактивне забруднення. Парниковий ефект. Автомобільна небезпека. Забруднення грунту. Лісу. Викопне паливо. Ерозія. Забруднення повітря.

Слайд 4

Виснаження і вимирання видів. За останні 4,6 млрд. років Земля стала будинком приблизно для 500 млн. видів рослин і тварин, але тільки близько 5 - 30 млн. цих видів існує сьогодні. Зникло 94 - 99% видів.

Слайд 5

ПРОБЛЕМИ ВОДИ. Від нестачі води потерпають вже 40% землян. Половина річок на планеті обміліла або забруднена, а екосистема 60% (з 227 найбільших річок) зруйнована дамбами і греблями.

Слайд 6

ТЕПЛОВЕ ЗАБРУДНЕННЯ. Загибель великої кількості риб може бути пов'язана з механічним шоком, викликаним скиданням вод, охолоджуючих системи атомних і теплових електростанцій. Риби гинуть як тільки температура води перевищить 1,50 С.

Слайд 7

Радіоактивне забруднення Основне забруднення рослин радіоактивними опадами - через кореневу систему і поверхню листа. Летальна доза 50 - теоретична доза, яка викликає загибель 50% особин.

Слайд 8

ПАРНИКОВИЙ ЕФЕКТ. Парниковий ефект зберігає тепло на Землі і робить її жилої. Але надмірний нагрів в результаті виділення Диоксиду вуглецю, може стати причиною глобального потепління, що викличе на