X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Особливості роботи з підручником "Природознавство" для 1 класу (автор І.Грущинська)

Завантажити презентацію

Особливості роботи з підручником "Природознавство" для 1 класу (автор І.Грущинська)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Особливості роботи з підручником “Природознавство”для 1 класу (автор І.Грущинська) Підготувала: Махсма Н.Л. вчитель початкових класів ЗОШ №53

Слайд 2

Ірина Грущинська: підручник з природознавства має стати справжнім другом для кожного учня.

Слайд 3

Державного стандарту початкової загальної освіти; базової навчальної програми; загальнодидактичних принципів; природничих принципів; загальноприйнятої, науково-обґрунтованої логічної системи викладу навчального природничого матеріалу.

Слайд 4

Вода та її властивості. Вода у природі та в житті людини. Повітря та його властивості. Значення повітря для живої природи. Ґрунт. Значення ґрунту для живої природи і господарської діяльності людини. Гірські породи, їх значення для людини. Ґрунт - особливе тіло природи , який поєднує живі організми і косні – гірські породи, мінерали , магму.

Слайд 5

МАНДРІВКИ В ПРИРОДУ

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

актуалізація; сприймання і усвідомлення нового матеріалу; узагальнення і систематизації отриманих знань; застосовування засвоєного змісту. «Пригадай!», «Послухай», «Запам’ятай!», «Дізнайся!», «Роздивись і поміркуй!», «Роздивись і розкажи!» «Завдання для друга природи»