X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реформа державного управління: до участі громадськості у виробленні політики

Завантажити презентацію

Реформа державного управління: до участі громадськості у виробленні політики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Віра Нанівська Міжнародний центр перспективних досліджень Презентація на Міжнародній конференції з питань структурних реформ 3 грудня 1999 року, м. Київ

Слайд 2

Реформа державного управління: до участі громадськості у виробленні політики

Слайд 3

“Операція на серці” Перед українським суспільством постала потреба проведення “операції на серці”, якою для нього буде адміністративна реформа. Для того, щоб “операція” була успішною, потрібно: Продумати, як найкраще організувати “операцію”. Проаналізувати стан “хворого”. Проаналізувати “історію хвороби” (досвід попередніх реформ в Україні).

Слайд 4

Якими були очікування донорів щодо суб’єктів реформ Донори надають уряду рекомендації та фінансову підтримку для успішного проведення реформ. Уряд має повноваження та спроможність приймати та втілювати рішення з урахуванням наданих рекомендацій. Громадянське суспільство автоматично активізується та стане незалежним, щойно усунено повний державний контроль. Новостворений бізнес співпрацюватиме з іноземними інвесторами у відповідності до загальноприйнятих правил ведення бізнесу.

Слайд 5

Рекомендації не враховували радянської спадщини Інституції та процеси розробки політики в Україні якісно відрізнялися від демократичних інституцій та процесів на Заході. Уряд функціонував як командно-адміністративний орган Публічний процес вироблення державної політики в Україні був відсутній. Незалежних інституцій громадянського суспільства, які б брали участь у процесі розробки політики, не існувало. Економіка функціонувала як одна величезна фабрика з адміністративним управлінням через уряд і була пронизана тіньовими зв’язками.