X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван Айвазовський

Завантажити презентацію

Іван Айвазовський

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Айвазовський Іван Костянтинович

Слайд 2

Життєпис Іван Костянтинович Айвазовський (17 липня 1817, Феодосія — 19 квітня 1900, Феодосія) — український та російський живописець-мариніст вірменського походження. Створив понад 6 тисяч полотен, найвідоміші з котрих морські пейзажі та сцени морських баталій.

Слайд 3

Прояви таланту Народився в сім'ї вірменського крамаря, родина якого переселилася в Крим з Галичини. Сім'я жила бідно і вже в 10 років Іван працював у міській кав'ярні. Він прекрасно грав на скрипці і співав, але найбільшою радістю для нього було малювати самоварним вугіллям на стінах будинків. Цей «настінний живопис» помітив архітектор Кох, який подарував Івану перші олівці і папір. Він же і допоміг вступити в Сімферопольську гімназію.

Слайд 4

Берег моря ночью. У маяка (1837) В цій кртині відчувається вплив його вчителя М.Воробйова

Слайд 5

Ялта (1838) Створена була під враженням від творчості Сильвестра Щедрина

Слайд 6

Стара Феодосія (1839) Помітні пошуки своєї живописної мови та манери.

Слайд 7

Роботи з виставки Перша картина Айвазовського з'явилася на академічній виставці, - “Етюд повітря над морем”. В результаті подорожі-відрядження з`явились види Ялти, Феодосії, Севастополя, Керчі та картини “Місячна ніч" та "Буря”.

Слайд 8

Успішність творчості Айвазовський накопичи