X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Венозний тромбоемболізм, антитромботична терапія та вагітність

Завантажити презентацію

Венозний тромбоемболізм, антитромботична терапія та вагітність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОРАП О.І. Венозний тромбоемболізм, антитромботична терапія та вагітність

Слайд 2

Етіопатогенетичні основи тромбофлебіту та флеботромбозу Фізіологічні перебудови організму жінки під час вагітності Посилення відтоку крові від плацентарного відділу матки; Приплив крові до тазових органів та переповнення вен; Підвищення гідростатичного тиску у венозних судинах нижніх кінцівок та сповільнення швидкості кровоплину; Зниження тонусу стінок вен та їх фізіологічне розширення; Перетискання маткою магістральних судин та підвищення тиску в венах нижніх кінцівок; Зміни в ендокринній системі; Підвищення здатності крові до згортання.

Слайд 3

Етіопатогенетичні основи тромбофлебіту та флеботромбозу 2. Вплив несприятливих факторів. Тривале перебування вагітної у вертикальному положенні; Конституціональні особливості організму; Спадковість; Ендогенні фактори; Вплив лікарських засобів на стінку судин та гемостаз; Широке застосування внутрівенних маніпуляцій. Тривала катетеризація судин.

Слайд 4

Специфічні фактори ризику виникнення ВТЕ під час вагітності та в післяродовому періоді -ожиріння вік старший за 35 років нефротичний синдром варикозна хвороба вен нижніх кінцівок цукровий діабет тромбофілічні стани кесарів розтин хірургічні процедури у час вагітності та в післяродовому періоді.

Слайд 5

Рекомендована стратегія дій за різних клінічних ситуацій поодинокий попередній ВТЕ (не вагітність, незалежний від КОК) пов'язаний з тимчасовим фактором ризику або постійними факторами ризику, зокрема, ожирінням тощо Антенатальний період: певні або профілактичні дози НМГ±СЕК, панчохи Обговорити доцільність антенатального призначення НМГ з жінкою. Постнатальний період: антикоагулянтна терапія протягом щонайменше 6 тиж ± СЕК панчохи