X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Профхвороби

Завантажити презентацію

Профхвороби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВІБРАЦІЙНА ХВОРОБА. ВИСОТНА ТА КЕСОННА ХВОРОБИ ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет” Кафедра фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Завідуючий кафедри д.мед.н., професор М. М. Островський  Складач: доцент М. П. Стовбан Лекція з курсу професійних хвороб :

Слайд 2

ПЛАН ЛЕКЦІЇ  Поняття про вібраційну хворобу та вібрацію. Особливості клінічного обстеження та діагностики. Експертиза працездатності. Лікування. Поняття про висотну та кесонну хвороби. Особливості клінічної картини та діагностики. Експертиза працездатності. Лікування висотної та кесонної хвороб.

Слайд 3

ВІБРАЦІЙНА ХВОРОБА – професійне захворювання, основним етіологічним фактором якого є виробнича вібрація і характеризується поліморфністю клінічної симптоматики. ВІБРАЦІЯ – це механічні коливання, які періодично повторюються і характеризуються частотою, яка вимірюється в герцах (Гц), віброшвидкістю (м/сек) та амплітудою (см).

Слайд 4

За частотою виділяють три види вібрації: низькочастотну 8 – 15 Гц, середньочастотну 16 – 64 Гц, високочастотну понад 64 Гц. За характером впливу на організм розрізняють: місцеву, загальну, комбіновану вібрації. .