X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Задачі для допитливих.

Завантажити презентацію

Задачі для допитливих.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Задачі для допитливих. 5 – 6 класи

Слайд 2

Задачі для допитливих. 1. Одне яйце варять протягом 4 хв. Тоді воно вважається звареним. За скільки хвилин можна зварити 5 яєць? * 1. За 4 хв.

Слайд 3

Задачі для допитливих. 2. Летіла група качок. Одна попереду, дві позаду; одна позаду і дві попереду; одна між двома і три в ряд. Скільки летіло качок? 2. Летіли одна за одною три качки.

Слайд 4

Задачі для допитливих. 3. Летіли галки і побачили палки. Якщо на кожну палку сяде одна галка, то для однієї галки не вистачить палки. Якщо на кожну палку сяде по дві галки, то одна з палок залишиться без галок. Скільки було галок і скільки було палок? 3. 3 палки і 4 галки

Слайд 5

Задачі для допитливих. 4. Два автомобілі їхали по шосейній дорозі і проїхали 120 км. Скільки кілометрів проїхав кожний автомобіль? 4. 120 км

Слайд 6

Задачі для допитливих. 5. Двоє батьків і двоє синів поділили між собою порівну 30 грн., причому кожен одержав по 10 грн. Як це могло трапитись? 5. Батько, син і онук.

Слайд 7

Задачі для допитливих. 6. Який знак треба поставити між записаними цифрами 2 і 3, щоб мати число більше за 2, але менше за 3? 6. Кому.

Слайд 8

Задачі для допитливих. 7. Один учень писав про себе: «...Пальців у мене двадцять п'ять на одній руці, стільки ж на другій, на ногах десять...» Чому він такий потворний? 7. Після слова двадцять не поставив дві крапки.