X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ймовірність випадкової події. Розв’язування задач

Завантажити презентацію

Ймовірність випадкової події. Розв’язування задач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ймовірність випадкової події. Розв’язування задач Математика 6 клас вчитель Бобиляк Н.М. СЗШ №9 м. Львова

Слайд 2

Мета уроку: виробити в учнів вміння та навички у розв’язуванні задач на знаходження ймовірності випадкової події; розвивати логічне мислення; виховувати самостійність у практичному застосуванні набутих знань. Тип уроку: застосування знань, вмінь, навичок.

Слайд 3

Актуалізація опорних знань Запитання до класу Яка подія називається вірогідною (достовірною)? Дайте означення випадкової події. Що ви знаєте про неможливі події. Якою є ймовірність: а) неможливої події; б) вірогідної події? Як знайти ймовірність випадкової події?

Слайд 4

Усні вправи Визначте, яка подія є вірогідною, неможливою або випадковою? влучення в ціль під час пострілу; виграш під час гри в лотерею; програш під час гри у безпрограшну лотерею; при підкиданні грального кубика випало менше ніж 10 очок; із коробки з червоними і синіми кульками вийняли зелену кульку.

Слайд 5

Застосування знань, вмінь та навичок Розв’язування вправ Задача №1 У ящику лежать 4 червоні, 2 чорні та 10 білих кульок. Навмання виймають одну кулю. Якою є ймовірність, що ця куля : а) чорна; б) червона; в) біла; г) зелена?

Слайд 6

Розв’язання: а) сприятливі m=2 усі можливі n=16

<