X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сім чудес світу. Множення і ділення дробів

Завантажити презентацію

Сім чудес світу. Множення і ділення дробів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Завдання №1. Розв'язати кросворд і прочитати слово, записане у виділених клітинках. 1. Знак, який відділяє цілу частину від дробової в десятковому дробі. 2. Дріб, який записують за допомогою дробової риски. 3. Звичайний дріб, у якого чисельник менший від знаменника. 4. Число, написане під рискою дробу. 5. Число 0,5. 6. Результатом якої дії є частка. 7. Число, написане над рискою дробу. 8. Як називається дріб, який складається з цілої і дробової частини, причому дробова частина - дріб правильний.  

Слайд 3

Гробниця була споруджена для Мавсола в ІV ст. до н. е. царицею Артемісією. Галікарнаський Мавзолей - триярусна споруда. Перший ярус оперізувала стрічка рельєфу з білого мармуру. Тут містився заупокійний храм площею в 5000 м² і заввишки близько 20м. Другий ярус утворювала струнка мармурова колонада, а третій - пірамідальна покрівля, теж мармурова. Урочиста споруда сягала 40-50 метрів заввишки.   Завдання №2. Класна кімната має довжину 10м і ширину 6,25м. У скільки разів площа Мавзолею більше від площі класної кімнати?  

Слайд 4

Піраміди - непідвладні часу і найбільш загадкові й таємничі з того, що залишилося нам від предків. Вони піднімаються серед гарячих пісків Лівійської пустелі й тягнуться від сучасного Каїра до Фаюмського каналу. Найдавніша - піраміда фараона Джосера - споруджена біля 5 тис. років тому. Розв'язавши рівняння, ви дізнаєтесь висоту цієї піраміди ( у метрах): (2,4х - 78,6) : 1,2 + 38,16 = 92,66.   Завдання №3.

Слайд 5

Найбільша піраміда - це піраміда Хеопса, була споруджена 28 ст. до н. е. зодчим Хемуїном. Ще в давнину вона вважалася кам`яною математичною загадкою. Її чотири грані орієнтовані за чотирма сторонами світу, а висота становить одну мільярдну частину відстані від Землі до Сонця. Від основи до вершини ця кам`яна гора має приблизно 137,3м, а сторона її квадратної основи приблизно 240,4м. Знайти відстань, яку треба пройти людині, щоб обійти піраміду. Завдання №4.

Слайд 6

За 90км від Багдада знаходяться руїни Вавилона.  У VІІ ст. до н. е. Вавилон був найбільшим і найбагатшим містом Давнього Сходу. Багато дивних споруд було у Вавилоні, але найбільше вражали висячі сади царського палацу, сади, що стали легендою.  На насипних терасах, які спираються на склепіння, були розбиті висячі сади. Арки підтримували могутні високі колони, розташовані усередині кожного поверху. Платформи терас являли собою складну споруду. Поверхи садів піднімалися уступами і з`єднувалися широкими положистими сходами, вкритими рожевим і білим каменем. Висота поверхів сягала 50 ліктів.   Завдання №5. Знайти висоту поверхів у метрах, якщо 1 лікоть ≈ 45см. (Лікоть -