X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИШИВКА - ОБЕРІГ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ". ІСТОРІЯ ВИШИВКИ, ВИДИ, ПІСНІ НА ЦЮ ТЕМАТИКУ

Завантажити презентацію

ВИШИВКА - ОБЕРІГ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ". ІСТОРІЯ ВИШИВКИ, ВИДИ, ПІСНІ НА ЦЮ ТЕМАТИКУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вишивка – оберіг українського народу

Слайд 2

Вигаптуй на небо райдугу-доріжку, Простели до сонця вишивку-маніжку, Щоб по тій доріжці з лебедями-снами Плавати до щастя білими човнами. В.Симоненко

Слайд 3

Мета проекту викликати у молодого покоління інтерес до історичного минулого народу, його звичаїв і традицій, наблизити їх до перлин народної творчості; виховувати любов до Батьківщини, до мистецтва; розвивати таланти і здібності дітей у різних сферах художньо-естетичного циклу.

Слайд 4

Анотація Виховання підростаючого покоління – проблема вічна. Відколи існує людство, відтоді й дбає про потомство й продовження роду. Від батьків передається генетичний код, рідна мова, матеріальна й духовна культура, що забезпечує прогрес суспільства, наступність і спадкоємність поколінь. Ці питання постають нині перед педагогом. Тому провідною ідеєю нашого проекту є творчий пошук педагогічного колективу, спрямований на впровадження національних традицій, звичаїв народу.

Слайд 5

Завдання проекту зібрати матеріал стосовно даної теми (включаючи пісні, аудіозаписи, фотографії, зразки вишивок); проаналізувати стан проблеми, що досліджується; організувати виставку вишивок ; розробити сценарій проведення свята, присвяченого Дню української вишиванки.

Слайд 6

Історія народної вишивки Шапка Богдана Хмельниць