X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проведення районних фестивалів юних поетів та виконавців художнього слова

Завантажити презентацію

Проведення районних фестивалів юних поетів та виконавців художнього слова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Матеріал упорядкувала вчитель української мови та літератури ЗОШ № 1 Білоцерківська Н.О.

Слайд 2

Сватівщина має давні поетичні традиції. Продовжуючи їх, на зміну відомим письменникам, що вже пішли з життя, приходять молоді й навіть зовсім юні майстри красного письменства. Вони вносять новий струмінь у творчу майстерню сватівчан, шукають нових шляхів вираження своїх почуттів, намагаються “поетично осмислити навколишній світ, доторкнутися душею і серцем до високого мистецтва”. Виявити юні таланти допомагають поетичні конкурси та фестивалі, проведення яких стало традиційним у Сватівському районі. Почалося все у 1998 р. У травні 1998 р. у Сватовому був проведений перший дитячий фестиваль поезії, присвячений пам'яті Миколи Уманця. Він проводився у двох номінаціях: виконання творів М. Уманця (художнє читання) та виконання власних віршів. З великим інтересом взяли участь у цьому фестивалі школярі з усього району (20 учасників). Кращими в художньому читанні стали Ганна Парфьонова (Містківська НСШ), Ганна Павлова (Стельмахівська НСШ), Світлана Федулкіна (Стельмахівська НСШ). Серед виконавців власних віршів перемогли Андрій Крюков (СШ № 2), Марина Турчанікова (Мілуватська СШ), Настя Солом’янікова (Оборотнівська СШ). Переможці були нагороджені грошовими преміями.

Слайд 3

А вже в жовтні 1998 року був проведений другий поетичний фестиваль, котрий пройшов на районній сцені ЦКіД “Сватова Лучка” і носив назву “Проби пера”. Участь у ньому взяло вже 40 юних поетів. За матеріалами цих двох конкурсів була випущена збірка юних авторів з промовистою назвою “Передчуття весни”.

Слайд 4

З кожним роком поетичні конкурси-фестивалі залучали до себе все більшу кількість юних дарувань. 1999 року відбувся фестиваль “Слобожанщина – любов моя”. Під таким же гаслом пройшов конкурс у 2000 році. Його учасниками стали 78 учнів. Серед них було визначено 28 кращих, які потім взяли участь у заключному святі фестивалю на сцені ЦКіД “Сватова Лучка”. 2000 року був проведений поетично-пісенний фестиваль “Межа тисячоліть”. Результатом конкурсів стала збірка віршів школярів Сватівщини “Межа тисячоліть”.