X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Народні свята зимового циклу. Колядки, щедрівки, засівалки, віншування

Завантажити презентацію

Народні свята зимового циклу. Колядки, щедрівки, засівалки, віншування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виховний проект за темою “Народні свята зимового циклу. Колядки, щедрівки, засівалки, віншування” для учнів 4-го класу. Підготувала вчитель початкових класів Магдальова Н.М.

Слайд 2

Тема. Народні свята зимового циклу. Колядки, щедрівки, засівалки, віншування” Мета проекту: з’ясувати сутність поняття культурна спадщина; учити з повагою і любов’ю ставитися до народних звичаїв українського народу; розвивати вміння дітей самоорганізовуватися, планувати свої дії, узагальнювати результати роботи, шукати різні джерела інформації; виховувати допитливість та інтерес до історії і культури українського народу. Проблема. Забуті звичаї та традиції українського народу Що таке культура, культурна спадщина? . Обладнання: ілюстрації за темою уроку, дитячі малюнки, поробки, презентація «Народні свята зимового циклу.» (електронний носій). Тривалість: 2 тижні.

Слайд 3

Завдання проекту: -провести опитування « Чи знаєте Народні свята зимового циклу.» -з’ясувати сутність народних зимових свят; -ознайомити з видами колядок ; -спробувати свої можливості у виготовленні поробок з паперу, пластиліну, у малюванні.

Слайд 4

Рекомендації до уроку. 1. Заздалегідь пропоную учням сформувати творчі групи, які працюватимуть у різних напрямах: г р у п а – «Журналісти» - проведуть опитування "Чи знаєте ви, народні свята зимового циклу і що з ними пов’язано? г р у п а – «Пізнайки» - досліджуватимуть питання: «Які свята належать до народних свят зимового циклу?» г р у п а — «Промінчики» —намалюють малюнки про народні свята г р у п а — «Фольклористи»— шукатимуть колядки для дівчаток, колядки для хлопчиків, побажання по коляді; щедрівки; віншування господаря, хлопчиків, дівчаток; засіваночки. г р у п а — «Театрали» - покажуть уривок РІЗДВЯНОГО ВЕРТЕПУ